2011-08-25

Biżuteria

Zaręczyny z Infinity Italian Design

Zaręczyny  to najpiękniejszy dzień w życiu kobiety.  Możesz być pewien , że dziewczyna, której  chcesz się oświadczyć od dzieciństwa marzyła o tym, żeby ten dzień odbył się wyjątkowej atmosferze.  Pomożemy ci spełnić te marzenia. Pierścionek marki Infinty Italian Design może ukoronować taki wieczór.


 
Pierścionki zaręczynowe są przechowywane przez lata, zdarza się, że przechodzą one z pokolenia na pokolenie - matki przekazują je córkom wraz z zawartą w nich historią. Dlatego też wybór takiego pierścionka nie może być przypadkowy. Nie należy też na nim oszczędzać. O ile inne błyskotki mogą się kobiecie znudzić, tak pierścionek zaręczynowy zatrzyma na zawsze i będzie do niego wracać przy wszystkich ważniejszych okazjach.

Marka Infinity Italian Design wychodzi naprzeciw potrzebom zakochanych. Zrobione z różnych kombinacji żółtego, białego i różowego złota krążki zwieńczone są prawdziwymi, pięknie oszlifowanymi diamentami. Szeroka oferta dostępnych wzorów pozwala na doskonałe dopasowanie prezentu do gustów i potrzeb obdarowywanej kobiety. Możesz być pewien, że taki pierścionek zapewni ci powodzenie i pozwoli nabrać pewności siebie, kiedy staniesz przed nią i zadasz jej to najważniejsze pytanie.

Na Polskim rynku Infinity Biżuteria Design działa od 2006 roku, a liczba jej zadowolonych klientów nieustannie się powiększa. Jest wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnej włoskiej marki Infinity Italian Design, oferującej między innymi najwyższej jakości biżuterię inwestycyjną. W ofercie Infinity Biżuteria znajdują się produkty wykonane wyłącznie z metali i kamieni szlachetnych: żółtego i białego złota oraz srebra, a także naturalnych pereł i kamieni szlachetnych, jak diamenty, szafiry, rubiny oraz szmaragdy, a także cyrkonie, markazyty, masa perłowa i emalia.Cena: 1 030 złCena: 1 070 złCena: 1 720 złCena: 4 710 złCena: 5 200 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar