2007-09-29

Nowinki

INTERMODA NA WYBIEGU

Pokazy z udziałem Intermody odbędą się w Centrach Handlowych w Gliwicach, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi oraz we Wrocławiu. Są one częścią imprez, w których uczestniczą najemcy galerii. Pokazy odbywają się w ramach weekendów lub tygodni mody. W zależności od Centrum Handlowego są różnie przeprowadzane i promowane. W każdej galerii modową imprezę uświetnią specjalni goście ze świata kultury i mediów.


Podczas prezentacji Intermody przedstawione zostaną wyłącznie ubrania Spółki Intermoda Fashion, zestawione z butami innych firm. Intermoda, w zależności od Centrów, przedstawi propozycje z linii: Classic - do pracy, Prestige - na spotkania biznesowe i specjalne okazje oraz Wind – kolekcji o charakterze casualowym. Jak dotąd pokazy odbyły się we wrześniu w Forum w Gliwicach, w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu oraz Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie. Imprezę w Galerii Dominikańskiej poprowadzili Olivier Janiak i Agnieszka Włodarczyk, a gościem specjalnym był dynamiczny i niezwykle kreatywny projektant - Grzegorz Kasperski.
W najbliższym czasie pokazy Intermody będzie można obejrzeć również w:
• Złotych Tarasach w Warszawie 29 września,
• Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu 6 października,
• Manufakturze w Łodzi podczas weekendu 5-7 października,
• Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu podczas weekendu 13-14 października.

Podczas najbliższego pokazu – w Złotych Tarasach w Warszawie, zaprezentowanych zostanie osiem zestawów marki Intermoda. Będzie można obejrzeć cztery sylwetki, prezentujące propozycje z kolekcji formalnej i cztery z casualowej. Poza tym na ekranach LCD zostanie wyemitowany wizerunkowy spot reklamowy Intermody. W zależności od Centrum Handlowego niektórym pokazom towarzyszą akcje rabatowe w salonach Intermody.

Więcej informacji na stronie www.intermoda.com.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar