Diky

2011-05-30

Nowinki

Przejrzyj mnie!

Delikatne tiule, transparentne satyny i jedwab. Wszelkie przezroczystości to hit tego sezonu. Mówi się, że to moda dla odważnych i romantycznych, ale dobierając odpowiednie dodatki łatwo zaadaptować ją na każdą okazję.

 
Zachwyciły na wybiegach Givenchy, Cloe i MiuMiu. Transparentne tkaniny, ażurowe dodatki, delikatna, niczym tkana z pajęczej nici biżuteria. Wszystko to idealnie wpisuje się w letnią scenerię, dając uczucie lekkości i wakacyjnej wolności.

Zestawianie z drobnymi koronkami, daje połączenie elegancji z seksapilem. Na chłodniejsze dni i wieczorne spacery dobieramy grubo plecione kardigany, królujące na niemal wszystkich światowych wybiegach. Transparentny trend możemy wykorzystać także w stylizacjach biznesowych. Delikatna szyfonowa bluzka stanowi idealny komplet z ołówkową spódnicą i klasyczną marynarką.

Transparentne tkaniny, to obok kwiecistych printow i soczystych kolorów, najgorętszy trend na nadchodzące wakacje! Do tego modne tego roku sandały z maksymalną ilością pasków a idealnym dopełnieniem zestawu będzie duża torba i kapelusz. Tak przygotowana poskromisz letnie upały w doskonałym stylu!


Autorka tekstu:
Martyna Pańczak

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar