Diky

2011-05-11

Nowinki

Kolekcja Camaieu Antoinette

Antoinette-Fleur sygnuje limitowaną mini-kolekcję dla Camaieu! Firma Camaïeu została całkowicie zauroczona pracami ilustratorki Antoinette-Fleur. Jej talent do wyrażania kobiecości i uroku „Paryżanki” zachęcił Camaïeu do wspólnego stworzenia mini kolekcji oraz do powierzenia jej witryn w swoich 900 sklepach przez cały maj z okazji Dnia Matki.

Antoinette-Fleur, najbardziej znana dzięki swoim portretom gwiazd w czasopiśmie Gala, tworzy dla Camaïeu pełen lekkości i świeżości świat w letnich barwach posługując się swoją jakże charakterystyczną kreską. W ten sposób powstała limitowana mini kolekcja: T-shirt i torba, na których rozkwitają wielokolorowe kwiaty. To prawdziwa oda do kobiecości! Kolekcja dostępna będzie wyłącznie w sklepach Camaieu od 9 maja do 5 czerwca 2011.

Ceny:
2x  t-shirt = 64,90 PLN
Torba = 89.90 PLN


 Antoinette-Fleur urodziła się w małym miasteczku na zachodzie Francji. Ponieważ rysowała przez cały czas i na wszystkim co wpadło jej w ręce, naturalną koleją rzeczy były studia na Akademii Sztuk Pięknych. Obecnie mieszka w Paryżu. Po wielu latach pracy w różnych biurach ds. stylu i u projektantów, aktualnie poświęca się własnej twórczości jako artystka i ilustratorka. Jej delikatne i barwne rysunki łączą w sobie energię oraz odświeżający i dynamiczny urok. Radosny, szykowny i pełen magii styl Antoinette-Fleur ; styl, który można określić mianem glamour, jest odzwierciedleniem poezji i uroku naszej epoki.

Te lekkie i promienne klimaty cieszą nasze oczy!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar