2011-05-05

Biżuteria

Biel nadal króluje w trendach na wiosnę

Biały jest kolorem, który po raz kolejny dominuje w sezonie wiosenno-letnim. Diva, zainspirowana tym trendem, stworzyła kolekcję Silver White/ Wedding, która na początku maja pojawiła się w sklepach.

Biały i jego odcienie wciąż królują na wybiegach. W biżuterii natomiast srebro nadal cieszy się dużą popularnością, choć popularne staje się nonszalanckie łączenie różnych odcieni metali: od złota po ciemny, stalowy kolor. Diva podąża tym tropem, dlatego w maju pojawi się nowa kolekcja inspirowana srebrem i bielą. Inspiracją do stworzenia ozdób był także klimat ślubnych ceremonii, ponieważ maj to miesiąc zakochanych i dobry czas na weselne przygotowania.

„Kolekcja Silver White/Wedding to przede wszystkim długie naszyjniki, kolczyki czy bransolety, wykonane z posrebrzanych, zdobionych elementów oraz opalizujących kryształków i piór. Proste, klasyczne kształty i wiosenno-letni szyk to cechy charakterystyczne tej biżuterii” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w Polsce.

Jasne i lekkie ozdoby dodadzą wiosennej świeżości każdej stylizacji. Doskonale nadają się także na ważne uroczystości np. wesele, których wiosną i latem jest coraz więcej.

Biżuteria z kolekcji Silver White/Wedding jest dostępna w sklepach od 3 maja do końca czerwca. Ceny zaczynają się już od 16 zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar