2011-04-24

Bielizna

Inspiracje Twin Lingerie na sezon Wiosna Lato 2011

Twoim pragnieniem jest posiadanie pięknej bielizny? Marzysz o tym, by czuć się w niej pięknie i seksownie? Warto zwrócić, więc uwagę na nową kolekcję ekskluzywnej bielizny Twin Lingerie na sezon Wiosna/Lato 2011.

SŁODKI BUKIET
Jest on oparty na wspomnieniach piękna. Jasne i delikatne kolory i wykorzystanie miękkich materiałów które są bardzo miłe w dotyku. Atmosfera ożywienia została stworzona poprzez: plisy, delikatne upięcia i nostalgiczne, kwiatowe wzory, które pokazują nasze inspiracje stylem retro. Kwiaty są czołowym bohaterem tego trendu, ale zawsze zachowane w romantycznej stylistyce. Jawią się one jak obraz, bez jaskrawych kolorów, idące z falą brytyjskich  kanonów. Kolory są delikatne i subtelne, przedstawiają szeroki zakres odcieni, od różów i korali do bieli i czerni

ANTIDOTUM
Kolekcja pełna witalności i optymizmu. Zwraca uwagę na kolorowe i wybuchowe wzory. Czujemy czysty powiew miasta, gdzie jeans lśni jak gwiazdy. Zacierają się granice między bielizną a strojem kąpielowym: właściwie bieliznę możemy traktować jak ubranie codzienne. Obserwujemy mix kratki i pasków stworzonych z jeansu i metalowych elementów – w stylu granatowym. Gwiazdą w tej ofercie jest kolor niebieski, różne odcienie ocierające się również o limonkową zieleń i fuksję. Te oto kolory będą w tym roku najmodniejsze.

 
EGOTYCZNY GLAMOUR
Wyraża kontrast między egzotycznym a radosnym wyglądem. Z pustynną aurą światła i cienia. Poszukujący piękna bez wulgarności, w pełni czerpiący inspirację z różnych kolorów i cieni wydm pustyni. Ten styl łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Błyszczące tkaniny oraz geometryczne linie znacznie wzbogacają naszą garderobę i kontrastują z delikatnością haftów. Kolory to zarówno silne odcienia kamienia jak i bardziej zmysłowe odcienie wanilii.


Bridal Collection Spring-Summer 2011 Twin Lingerie

FABIOLA w stylu barokowym oraz CIARA w stylu romantycznym przygotowane z materiału mieniącego się kolorami tęczy, wyjątkowo delikatnego w dotyku i bardzo lekkiego który nie prześwituje a jednocześnie zawiera dużą ilość lycry, aby bielizna była łatwa do dopasowania i nie odkształcała się w praniu. Tegoroczna podwiązka z elementem koloru jasnego nieba jako nawiązanie do tradycji kultywowanej w Polsce, zgodnie z którą Panna Młoda powinna mieć na sobie coś niebieskiego. Kolekcja Ślubna to również bielizna nocna wykonana z gładkiego jedwabiu jako połączenie elegnacji ze zmysłowością.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar