Diky

2011-04-13

DEKORACJA WNĘTRZ

Kolorowa Wielkanoc

Wypadające na wiosnę Święta Wielkiej Nocy stwarzają okazję by świąteczny stół zaaranżować przy pomocy radosnych i kolorowych akcentów. Różnobarwne dodatki stołowe z oferty marki Villa Italia ożywią Twój stół i wniosą powiew świeżości.

Wiosenna świeżość
Wiosna to wyjątkowy okres, kiedy przyroda budzi się do życia. Warto wykorzystać kojarzące się z tą porą roku motywy do dekoracji wielkanocnego stołu. Postaw przede wszystkim na kolor: kwiaty, wielobarwne szklanki, dzbanki, wazony urozmaicą klasyczną zastawę stołową i wniosą ożywczą, wiosenną świeżość do Twojego mieszkania.

Nic tak nie ożywia wnętrz jak świeże kwiaty. Wiosenne bukiety będą się efektownie prezentować w kolorowych, geometrycznych wazonach z najnowszych kolekcji Delta Green i Delta Red marki Villa Italia.  Wazony wykonane są ze szkła i ozdobione ciekawym, falistym wykończeniem. Oryginalna forma naczyń oraz wyraziste, kontrastujące zestawienia kolorystyczne tworzą interesującą całość. Nowatorska stylistyka, w jakiej utrzymane są wazony sprawia, że naczynia będą się efektownie prezentować w każdym wnętrzu.  

Barwne akcenty
Ciekawym urozmaiceniem tradycyjnej zastawy stołowej będą kolorowe, szklane naczynia do napojów z kolekcji Flower oraz Milky marki Villa Italia. Kolekcja Flower to pięknie zdobione szklanki, które ze względu na swoją oryginalną fakturę w postaci delikatnych kwiatowych wytłoczeń, mogą stanowić funkcjonalny element dekoracyjny. Dostępne są w trzech kolorach: delikatnego różu, soczystej zieleni oraz słonecznego bursztynu. Kolekcja Milky marki Villa Italia to połączenie klasycznych kształtów, gładkiego szkła i ciekawych, geometrycznych zdobień w postaci poziomych, białych linii. Ten drobny, ale efektowny detal, może posłużyć jako inspiracja do użycia białych elementów do udekorowania stołu: obrusu, świeczek czy kwiatów. Kolekcja Milky jest dostępna w kolorze bursztynowym
i zielonym.

Wielkanocny stół to doskonały sposób na podkreślenie radosnego, wiosennego nastroju. Dodatki stołowe z kolekcji Villa Italia dają możliwość tworzenia ciekawych, miłych dla oka aranżacji.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar