2011-03-19

DEKORACJA WNĘTRZ

Dom według mężczyzny

Gdyby to twój mężczyzna miał decydować o tym, jak wygląda wasz dom...Zaryzykowałabyś? Żony i dziewczyny w programie "Dom według mężczyzny" zaryzykowały. Warunek otrzymania pieniędzy i pomocy profesjonalistów był jeden: ona (żona lub dziewczyna) nie będzie się wtrącać...Jak mężczyźni poradzili sobie z tym wyzwaniem? Dowiesz się oglądając nowy program „Dom według mężczyzny” na kanale Club TV.

Pary, których nie stać na wymarzony wystrój domu, dostają na ten cel pieniądze. Gdzie jest haczyk? Za wszystkie projekty, propozycje wystroju i wykończenia odpowiadać będzie tylko jedno z nich: on.

W jednym z odcinków poznamy Sheri i Dela. Mieszkają w swoim domu w Croydon już sześć lat, jednak brak gotówki i rozbieżne gusty sprawiły, że dotąd właściwie się tam nie urządzili. Del nie posprzątał nawet podwórka, żeby ich czteroletnia córka mogła się tam bawić.

Ku przerażeniu Sheri dowiadują się, że dostaną pieniądze na remont, ale tylko, jeśli wszystkim zajmie się Del. Czy mężczyzna, który w całym swoim życiu zawiesił tylko jedną półkę, zdoła całkowicie odmienić dom w zaledwie trzy tygodnie? Zobaczcie, co z tego wszystkiego wyniknie.

Program "Dom według mężczyzny" można oglądać w weekendy o godz. 13: 00 na kanale Club TV.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar