2011-03-07

Dodatki

Ażury od Gatty na coraz cieplejsze dni

Rozpoczął się pierwszy wiosenny miesiąc. Dużymi krokami zbliżamy się do upragnionej pory roku. Czekają nas coraz dłuższe dni, plusowe temperatury, słońce i zmiany w garderobie. Do wiosennych sukienek, spódnic i rybaczek idealnie pasować będą fantazyjne ażury – na rajstopach, pończochach i podkolanówkach. Warto nimi podkreślić naszą radość z długo wyczekiwanej wiosny.

 
W wiosennej kolekcji Gatty znaleźć można piękne wzory ażurów, idealnie pasujących do krótkich sukienek, spodni rybaczek czy spódnic. Moda na te wyjątkowo kobiece rajstopy i pończochy trwa nieprzerwanie od kilku sezonów, a ażurowa oferta z każdym rokiem rozszerza się i dopasowuje do obowiązujących trendów.
 
„W tym sezonie przygotowaliśmy kilka nowych ażurowych propozycji. Oprócz klasycznych rajstop i pończoch można wybierać także spośród podkolanówek – zarówno w pełni wzorzystych, jak i łączących elementy ażuru i kryjącego materiału” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.
 
Dla fashionistek
Ażurowe rajstopy doskonale komponują się z gładkimi tkaninami. Wiosną modne będą intensywne, przyciągające wzrok kolory, takie jak żółć, czerwień, zieleń, fiolet czy pomarańcz. Do krótkiej sukienki o intensywnej barwie możemy wybrać czarne rajstopy, bądź pończochy. Hitem będą natomiast seksowne ażurowe podkolanówki, przełamujące stereotyp, iż w tym elemencie garderoby dobrze wyglądają jedynie grzeczne uczennice.

Ażurowe rajstopy, pończochy i podkolanówki z wiosenno-letniej kolekcji dostępne są we wszystkich salonach Gatty, na terenie całego kraju. Ceny rajstop i pończoch wahają się od 20,90 zł do 22,90 zł.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar