2007-09-05

MOTOKOBIETA

NOWY ŚWIAT MOTOCYKLI 2007

Organizator – firma CARDINALL jak zwykle przygotowuje wiele atrakcji. Wzdłuż całej ulicy ustawione będą pawilony w których swoją posezonową ofertę zaprezentują największe firmy skuterowe i motocyklowe. Nie zabraknie także firm proponujących nowości z coraz modniejszych na rynku – quadów.

Niezwykle bogatą propozycję pokażą firmy akcesoryjne – oferujące kaski, odzież motocyklową, buty, rękawice i okulary. Tym razem w rejonie skrzyżowania z ulicą Ordynacką ustawiona będzie estrada na której organizator przygotowuje wiele atrakcji - pokazy mody sportowej, motocyklowej, konkursy z nagrodami. Jak zwykle tłumom Warszawiaków i przyjezdnych towarzyszyć będzie muzyka, która tym razem nie zagłuszy rozmów handlowych i pozwoli na relaksowe spędzenie wolnego czasu. Jak wszystkim wiadomo dziesiątki kawiarnianych barków przemieni się na dwudniowe motocyklowe corso.

W imprezie zapowiedziały już swój udział renomowane firmy – SUZUKI MOTOR POLAND, HARLEY DAVIDSON, HONDA PLAZA, DUCATI, YUKIMOTO, RETBIKE. W ciągu dnia w sobotę i niedzielę na ulicy popisywać się będą czołowi polscy zawodnicy we freestylu oraz kaskaderzy.

Kulminacyjnym punktem imprezy będzie PARADA MOTOCYKLOWA kończąca motocyklowy sezon – 23 września o godzinie 12.00 wystartuje z ulicy Smolnej przy skrzyżowaniu z Nowym Światem kolumna motocyklistów. Tym razem przygotowania do profesjonalnego przejazdu już się rozpoczęły. Koszt uczestnictwa – wpisowe 10 złotych PATRONI MEDIALNI TO ŚWIAT MOTOCYKLI, WIADOMOŚCI MOTOCYKLOWE WMC, AUTOMOBILISTA, RADIO DLA CIEBIE, RADIO MOTOR BIKE.

Wszystkich, którzy chcą się wystawić na zkończenie sezonu w Warszawie proszeni są o kontakt z firmą CARDINALL.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar