2011-01-21

Dodatki

Harmonijna wiosna z kolekcją Gatta Collant

Rajstopy Gatty w najnowszej wiosenno–letniej odsłonie zaskoczą nas różnorodnością wzorów i harmonijnym połączeniem prostoty z nowatorskimi zdobieniami. Nogi w takich rajstopach wyglądać będą jeszcze atrakcyjniej i doskonale wkomponują się w rozkwitającą o tej porze roku florę.

Wiosna to budząca się do życia zieleń, nowe pędy drzew i krzewów, drobne listki kwiatów i słońce coraz intensywniej przebijające się przez chmury. Ten idylliczny, harmonijny obraz stanowił inspirację dla twórców najnowszej kolekcji Gatta Collant – lekkiej i delikatnej, dopełnionej romantycznymi zdobieniami w postaci koronek i ażurów.

„Po długiej zimie wszyscy z utęsknieniem wypatrujemy wiosny – nie tylko w prognozach pogody, ale też na szarych i smutnych ulicach. Gatta, chcąc przełamać uliczny marazm, proponuje całkiem nową, wiosenną odsłonę rajstop – pełną bogatych roślinnych motywów i wyszukanych subtelnych detali” – wyjaśniła Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.
 
Energetyczna geometria
Dla zwolenniczek dynamicznych rozwiązań, powstały ciekawe geometryczne wzory, urozmaicające klasyczne, stylowe rajstopy. W symetrycznych rombach, kracie, bądź nieregularnych liniach, kobieta aktywna zawodowo odnajdzie energię na coraz dłuższe wiosenne dni.

Skarpetki zamiast rajstop
Kiedy temperatura za oknem pozwoli już odsłonić nieco nogi, alternatywą dla cienkich rajstop będą modne skarpetki Lulu – nowość w kolekcji Gatty. Kobieca łydka nabierze w nich zupełnie innego charakteru. A wszystko za sprawą delikatnych zbluzowań, stanowiących ciekawy i przyciągający uwagę akcent.
 
„Kolekcja Gatta Collant obfituje w niebanalne, kobiece nowości. Nie brakuje w niej jednak także tego co stanowi podstawę każdej klasycznej linii – rajstop dla każdej z nas, stylowych, gładkich, pasujących do każdego stroju i na każdą okazję” – powiedziała Małgorzata Barton z Gatty.

Rajstopy z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji są już dostępne w salonach Gatty na terenie całego kraju.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar