2010-12-31

Dodatki

Modne ochłodzenie

Zima rządzi się w modzie swoimi prawami. Za sprawą Świąt i karnawału nawet codzienne stylizacje stają się wyszukane i pełne inspiracji. Szlachetne tkaniny i forma to najmocniejsze wyznaczniki zimowego trendu MOHITO.

To co zawsze nowe w modzie polega na przenikaniu się motywów, łączeniu trendów i wyznaczania w ten sposób nowych pomysłów na kobiecą sylwetkę. Tej zimy modne są połyskliwe tkaniny,  łączone z kaszmirowymi swetrami. Perłowe dodatki, subtelne kokardy wystepujące jako motyw dekoracyjny.

Króluje dziewczęca elegancja wyrażona w stonowanych kolorach takich jak biel, szarość czy połyskliwa czerń. W dodatkach dominuje krem i rozmydlony róż. A wieczorową porą wybór pada na cekinowe pasy i apaszki w kolorze starego złota czy srebra.

Istotnymi elementami światecznego czy karnawałowego stroju są z pewnością dodatki.
Rękawiczki z deseniem wężowej skóry wyrażonym w błyszczącej tkaninie, broszki z piórami, aplikacje z pereł czy cekinów, transfery kryształów na satynowej tkaninie.

W zimowych stylizacjach  pojawiają się również motywy kwiatowe  czy zwierzęce, drobne łańcuszki, cekiny , perły.

Karnawał tej zimy zapowiada się wyjątkowo elegancko i stylowo. Przywołuje stylizacje gwiazd filmowych. Modne dodatki, stylowe kopertówki, szale czy apaszki sprawiają, że  świąteczny nastrój pozostanie z nami dłużej.

Akcesoria MOHITO świetnie sprawdzą się jako prezent dla przyjaciółki. Modne dodatki stanowią o całym stroju i potrafią dodać niezwykłego uroku. Tej zimy MOHITO prezentuje całą feerię pomysłów na świąteczne upominki. Błyskotki, szale, wizytowe torebki to zawsze modne elementy dekoracyjne, zwłaszcza w okresie Świąt i Karnawału.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar