2010-12-27

Profilaktyka

Jak zostać królową karnawału?

Wielkimi krokami nadchodzi karnawał i czas szalonych imprez do białego rana. Ten okres niekończących się, hucznych spotkań towarzyskich otwiera Sylwester – impreza, na którą czekamy cały rok.

Przygotowania do Sylwestra i karnawału zaczynamy zwykle bardzo wcześnie – kupujemy piękne kreacje oraz, zdecydowanie za wysokie i za mało wygodne do tańca - szpilki, a także poddajemy się licznym zabiegom upiększającym. W karnawale chcemy błyszczeć i olśniewać, jednak często nieziemska sukienka i perfekcyjne makijaż nie wystarczą, żeby rzucić świat do swoich stóp. Przede wszystkim ważne jest dobre samopoczucie, pozytywna energia i zdrowy błysk w oku. A wspomnienie, nawet o najlepszej imprezie, mogą zepsuć nasze złe samopoczucie dzień po oraz nieprzyjemny kac. Poznaj rewolucyjny suplement diety – Koenade! Jest to sprawdzony sposób na udany karnawał!
 
Koenade to innowacyjny, w pełni naturalny suplement diety, który zapewni Ci wspaniały humor i niewyczerpane pokłady pozytywnej energii na całą imprezę - aż do białego rana, a także pomoże Ci przetrwać trudny dzień po przyjęciu – preparat pozwala na szybkie uporanie się z nieprzyjemnym kacem. Głównym składnikiem suplementu jest NADH - niezwykle istotny składnik dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

NADH to substancja czynna która nie tylko skutecznie aktywuje witalność oraz energię, ale również łagodzi i likwiduje skutki zmęczenia psychicznego i fizycznego.  Ma ona też pozytywny wpływ na funkcjonowanie osób palących. Koenade, dzięki dobroczynnie działającego NADH, nie tylko zapewni Ci dobre samopoczucie i zastrzyk pozytywnej energii, dzięki któremu rozkręcisz niejedną imprezę, ale również zniweluje skutki spożytego w trakcie zabawy alkoholu.

Suplement Koenade to bezpieczny sposób na poprawę samopoczucia, nastroju i wzrostu energii życiowej. Dzięki niemu zostaniesz prawdziwą królową karnawału!

Koszt preparatu – 30 tabletek to 89,20 zł. Zawartość NADH – 15 mg.

Komentarze (4)

gagatek (2011-01-17 16:17:23)
warto spróbować!
zgadzam się, że Koenade (ja zażywam pastylki Koenade Vitality+Energia) jest super! :) naprawdę daje sporą dawkę energii!
Kaczuszka (2011-01-12 09:41:08)
koenade
http://www.koenade.eu/Produkty.html - tu na pewno można kupić koenade :) szybko, sprawnie i nie trzeba wychodzić z domu ;) a koenade godne polecenia. pozdrawiam!
Linka (2011-01-08 22:30:37)
?
chce kupić to koenade, ale w aptece nie było. orientuje się ktoś gdzie można kupić ten suplement? jakas bez energii ostatnio jestem.
Aneczka (2011-01-05 10:17:51)
Polecam!
Koenade Vitality jest super! Biorę ten preparat i naprawdę czuję się zdecydowanie lepiej. Mam więcej energii, chęci do działania i ogólnie lepsze samopoczucie. Nawet zima tak bardzo mi nie doskwiera. Znowu zaczęłam chodzić na fitness, częściej wychodzę z domu, a nie zalegam przed telewizorem. Warto spróbować. To jest naturalny preparat więc na pewno nikomu nie zaszkodzi, a tylko może pomóc.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar