2010-12-25

Profilaktyka

VITASTERON pobudza siły witalne prawdziwego mężczyzny

Stres, pośpiech, nieregularny tryb życia i dieta nie sprzyjają zachowaniu pełni zdrowia i sił witalnych. Dlatego powstał VITASTERON – suplement diety, który zapewnia subtelne, ale bardzo skuteczne wsparcie dla potrzeb prawdziwego mężczyzny.

Co to jest VITASTERON?
Unikalny skład preparatu VITASTERON opiera się wyłącznie na naturalnych, skutecznych i dobranych w wyjątkowy zestaw składników. VITASTERON sprzyja wzrostowi libido, wspomaga sprawność seksualną, korzystnie wpływa na jakość i czas trwania erekcji. Ponadto sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu prostaty oraz dróg moczowych.

Udowodniona siła działania i optymalne dawki składników gwarancją satysfakcji!

– Panax ginseng od wieków stosowany jest jako skuteczny afrodyzjak. Zwany „wszechlekiem” szybko i skutecznie podnosi poziom witalności, poprawia sprawność fizyczną i psychiczną, wpływa na zwiększenie libido oraz sprawność seksualną.
– Gelèe Royale to produkt pszczeli, także afrodyzjak – trwale wzmagający potencję. Silny antyoksydant który ułatwia zachowanie najwyższej formy i witalności. Sprzyja podniesieniu poziomu energii i ogólnej kondycji organizmu.
 
Masz problem z erekcją? Odczuwasz spadek energii ? Nie czujesz się 100% mężczyzną?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Dla kogo?

VITASTERON polecany jest szczególnie dla mężczyzn po 40-ce, ale też wszystkich młodszych, narażonych ze względu na styl życia, na ciągły stres, nadmierne przemęczenie. Z wiekiem sprawność seksualna może się nieco zmniejszyć. Jest to związane z przemianami w gospodarce hormonalnej organizmu mężczyzny, ale także w dużym stopniu z  trybem życia. Alkohol, papierosy, nieodpowiednia dieta, stres, brak ruchu – wszystko składa się na mniejsze lub większe problemy ze zdrowiem, jak również obniżenie sprawności seksualnej.

Coraz więcej młodych mężczyzn, nawet przed trzydziestką, doświadcza problemów seksualnych, najczęściej dotyczy to zaburzeń erekcji. Organizm jest w ciągłym napięciu, z czasem przestaje prawidłowo funkcjonować. Problemy w sypialni, tym bardziej dla młodego mężczyzny, indukują jeszcze większy stres, zmniejszają poczucie wiary we własne siły. To wszystko może powodować pogłębianie się zaburzeń w późniejszym czasie, dlatego warto od razu sięgnąć po preparat, który uwolni od tego typu  zahamowań! VITASTERON jest odpowiedzią na Twoje problemy!

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie, podczas albo po posiłku, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Zaleca się przyjmowanie preparatu wg indywidualnych potrzeb do godziny przed stosunkiem. W przypadku systematycznego przyjmowania preparatu przez okres 2 miesięcy, wskazana jest miesięczna przerwa.

Środki ostrożności:
Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, nie wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opakowanie:
10 kapsułek twardych × 386 mg

Sugerowana cena detaliczna: 39 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar