2010-12-15

Dodatki

Superciepłe rajstopy 300 DEN od Gatty

Nagły atak zimy sprawił, że nie zdążyliśmy się do niej odpowiednio przygotować. Gruntownej przebudowy wymaga zwłaszcza nasza garderoba, w której w największe mrozy nie może zabraknąć rozgrzewających rzeczy. Podstawą zimowego stroju powinny być ciepłe rajstopy, które możemy założyć nie tylko do spódnicy, ale też pod cieńsze lub grubsze spodnie. Gatta, wychodząc naprzeciw zimowym potrzebom swoich klientek, przygotowała wyjątkowe rajstopy z mikrofibry o grubości 300 DEN.

Rajstopy Rosalia 300 DEN to idealne rozwiązanie dla pań, które nawet zimą nie lubią rozstawać się z ulubioną spódnicą lub sukienką. To także propozycja dla wyjątkowych zmarzluchów, poszukujących skutecznego sposobu na przetrwanie największych mrozów. Wyjątkowo grube włókna mikrofibry, o strukturze polaru, chronią przed zimnem i utrzymuje optymalną temperaturę ciała.  


 
„Zimowe rajstopy Rosalia stworzone zostały z myślą o kobietach, które zwłaszcza zimą szukają produktów dopasowanych do trudnych warunków atmosferycznych, zapewniających komfort i wygodę. Gatta proponuje ciepłe, ale wciąż eleganckie rajstopy, w których nogi wyglądają równie atrakcyjnie, jak w cieńszych, ale za to są dodatkowo chronione przed niekorzystnym działaniem niskich temperatur” – wyjaśnia Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

Modnie i wygodnie
Komfort i wygoda to dwie najważniejsze cechy produktów Gatty. Nie mniej istotne jest ich dopasowanie do obowiązujących trendów. Rajstopy Rosalia łączą w sobie wszystkie te cechy – są nie tylko  funkcjonalne, ale też modne.
 
„Rajstopy Rosalia 300 DEN dostępne są w trzech klasycznych kolorach: czerni, granacie i graficie. Dzięki temu można założyć je niemalże do każdej kreacji – spódnicy lub sukienki, ale też, w wyjątkowo mroźny dzień, pod  spodnie” – powiedziała Małgorzata Barton z Gatty.

Rajstopy Rosalia 300 DEN dostępna są w salonach Gatty na terenie całego kraju. Występują w rozmiarach od S do XL. Cena rajstop: 26,90 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar