2007-08-11

Nowinki

ELEGANCJA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ

Wielkie otwarcie...
W sobotę 4 sierpnia przy ulicy Nowy Świat 7 w Warszawie otwarto ekskluzywny butik Emporio Armani. Podczas eleganckiego przyjęcia nie tylko można było obejrzeć wspaniałą kolekcję ubrań, ale również skosztować wykwintnego szampana Moët&Chandon Brut Imperial.

Bardzo stylowo...
Miejsce to od samego początku może przyciągać osoby ceniące sobie przede wszystkim luksus i elegancję. Goście smakując szampana Moët&Chandon Brut Imperial mogli podziwiać kolekcję Emporio Armani Women i Emporio Armani Man, jak również linię Armani Jeans oraz obuwie i akcesoria. Wystrój sklepu został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem, nazwanym Brompton Road od adresu sklepu w Londynie, w którym kilkanaście miesięcy temu miała miejsce premiera tego projektu wnętrza.

Doglądał sam mistrz...
Design opracowany został przez samego Giorgio Armani, który osobiście doglądał realizacji najdrobniejszych szczegółów. Smukłe sylwetki, stonowane kolory, klasyczne drobne wzory dla koneserów stylu połączone z wykwintnym smakiem szampana Moët&Chandon to najbardziej nowoczesna i demokratyczna linia włoskiego mistrza – dla każdego, kto dobrze czuje się w minimalistycznej modzie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar