Diky

2010-09-17

WARTO WIEDZIEĆ

Rowerowa Smolna

Kawiarnia Rowerowa Dynamo Cafe serdecznie zaprasza na pierwszy Kameralny Piknik Rodzinny na Smolnej. Wielkie rowerowanie w samym centrum Warszawy już w najbliższą niedzielę, 19 września!

Klubokawiarnia Rowerowa Dynamo Cafe powitała pierwszych dwukołowych miłośników kawy 12 czerwca przy okazji Święta Smolnej. Dziś gości już nie tylko cyklistów i kawoszy, ale także miłośników dobrego jedzenia i sztuki. W kawiarence otwarto filię wypożyczalni ViaBike, można więc już dziś wypożyczyć rower, a wkrótce – skorzystać z porady i pośrednictwa przy zakupie jednośladu oraz... przechować rower w okresie zimowym!

Tymczasem Dynamo Cafe zaprasza na rowerowy piknik z mnóstwem atrakcji – pierwsze z cyklu spotkań, które pomogą wypromować rowerową kulturę w stolicy. W programie atrakcje dla małych i dużych, m.in.: akcja znakowania rowerów, konkurs rowerowych akrobacji, warsztaty zmiany dętki, porady na temat kupna roweru, krótki wykład na temat bezpieczeństwa rowerzystów na drodze, prezentacje rowerów i rowerowych gadżetów, a także przejazd śladami barejowskiego Misia. Wszystko w jedną z ostatnich pogodnych (gwarantowane rowerowymi czarami!) niedziel tego roku. Startujemy ze Smolnej 16, 19 września już od godziny 11.00, a towarzyszyć nam będzie zapach aromatycznego espresso i domowych wypieków a także masa dobrego humoru. Zapraszamy rowerzystów w każdym wieku!

Partnerami Kameralnego Pikniku Rodzinnego są: Rowerowe Klimaty, ViaBike.pl, EQ Szkoła Języków Obcych oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Ulicy Smolnej.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar