2010-04-21

MOTOKOBIETA

Motocyklowy początek sezonu

Aby rozpocząć sezon motocyklowy przybywają na Jasną Górę z całej Polski, z różnych zakątków naszego kraju i w ciągu jednego weekendu Częstochowa staje się motocyklowym miastem. Z roku na rok jest ich więcej, a mieszkańcy Częstochowy również mają co podziwiać.

Pielgrzymka Motocyklowa na Jasnej Górze odbyła się 18 kwietnia 2010. Pod szczyt przybyły różne grupy i zgromadzenia motocyklistów. Jedni ruszali spod OBI, inni rozpoczęli swoją wędrówkę z Górki Przeprośnej. Cała Częstochowa została zastawiona motocyklami. Takie spotkania fanów dwóch kółek pokazują tylko, że miłość do motorów nie ma granic, nie jest ważny tutaj wiek – można było zobaczyć zarówno małe szkraby, jak i dziadków w długich wąsach na swoich ukochanych maszynach, nie jest ważna płeć – coraz więcej kobiet spełnia się w jeździe na motorze, a na ścigaczach wyglądają wprost bosko, nie jest ważna odległość – motocykliści przybyli chyba z każdego zakątka Polski... ważne jest, by dobrze rozpocząć sezon i wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu.

Dla osób, które kochają motory, dźwięk tamtych wydarzeń na długo pozostanie w pamięci, a widoki sprawiały, że na sercu robiło się ciepło.

Zapraszamy do pierwszej części galerii z otwarcia sezonu motocyklowego na Jasnej Górze.

Zdjęcia: Agnieszka Frankiewicz

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar