Diky
To nie plotki, że Sarah Jessica Parker stworzyła kolejny zapach perfum dla kobiet o nazwie SJP NYC, by mogły się poczuć, jakby grały w serialu "Seks w wielkim mieście". To nie są pierwsze perfumy aktorki. Do tej pory zapachy: Lovely, Dawn, Endless i Twilight odniosły nie małe sukcesy, czy tym razem też tak będzie?

Tworząc nowy zapach Sarah Jessica Parker miała w głowie pewien obraz. "To co chciałam naprawdę zrobić, to uchwycić obraz, który mam w głowie, obraz Carrie Bradshaw, która idzie ulicami Nowego Jorku w swojej sukience w kwiaty, by się z kimś spotkać lub jest otoczona przez swoje koleżanki".

Sarah Jessica Parker to nie jedyna gwiazda, której perfumy trafiają do sklepów. Takie gwiazdy jak: Kim Kardashia czy Beyonce też mają już na swoim koncie stworzenie nowych zapachów. Rihanna również zapowiedziała, że pod koniec roku wyjdą jej własne perfumy, musi tylko wymyślić dla nich nazwę.

Sarah Jessica Parker będzie można zobaczyć na dużym ekranie w filmie "Seks w wielkim mieście 2" 28 maja. Nowy zapach Parker SJP NYC to połączenie truskawki, gardenii i wanilii. Perfumy są dostępne w sieci sklepów Macy`s za 35 dolarów (około 103 zł).

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar