2010-01-18

Pielęgnacja ciała

Zimowa ochrona Floslek

Późna jesień i zima to pory roku, w których skóra przechodzi istny egzamin odporności. Przemieszczanie się z suchych, ogrzewanych pomieszczeń na zewnątrz, gdzie przeważają niskie temperatury, sprawia, że stale narażamy ją na szok termiczny. Nic więc dziwnego, że w tym okresie skóra odwadnia się dwukrotnie szybciej niż latem. Właściwą pielęgnację oraz ochronę zapewnią naszej skórze kosmetyki z serii WINTER CARE firmy FLOSLEK, testowane z powodzeniem w ostrym klimacie górskim.

WINTER CARE – KREM OCHRONNY ZIMOWY – służy do pielęgnacji każdego typu skóry twarzy przy temperaturach dochodzących do -20OC. Reguluje natłuszczenie i poprawia nawilżenie skóry, zabezpieczając ją przed wiatrem i mrozem oraz niekorzystną reakcją na różnice temperatur. Doskonale wchłania się, pozostawiając na skórze delikatny film ochronny. Krem zawiera decydujące o wysokich walorach użytkowych, aktywne biologicznie składniki: olej ze słodkich migdałów, witaminę E, pantenol, oraz filtr UV.
Cena: ok. 13,40 zł. (op./50ml)WINTER CARE – KREM TŁUSTY DO CERY Z PROBLEMAMI NACZYNIOWYMI – powstał specjalnie dla osób o szczególnie delikatnej skórze. Zawiera kompleks aktywnych wyciągów z trzech ziół: kasztanowca, arniki górskiej i miłorzębu japońskiego. W jego recepturze wykorzystano także olej ze słodkich migdałów, naturalne woski, witaminę E i filtr UV. Dzięki takiemu doborowi składników, krem zmniejsza skłonność do rozszerzania się i pękania naczyń krwionośnych, które łatwo uszkadzają się w kontakcie z mroźnym powietrzem.
Cena: ok. 14 zł. (op./50ml)WINTER CARE – KREM OCHRONNY NA NARTY I SPORTY ZIMOWE - to preparat dla miłośników sportów zimowych. W jego składzie znajduje się zestaw filtrów przeciwsłonecznych (UVA i UVB), chroniących skórę przed poparzeniami i podrażnieniami spowodowanymi przez słońce w wysokich partiach gór. Krem wzbogacono także ekstraktem z aloesu o właściwościach przeciwzapalnych i regenerujących. Jest polecany do każdego rodzaju skóry, bardzo dobrze się rozprowadza tworząc na skórze delikatny film ochronny.
Cena: ok. 14,60 zł. (op./50ml)WINTER CARE – KREM ZIMOWY DO RĄK I PAZNOKCI - jest przeznaczony do ochrony i pielęgnacji paznokci oraz spierzchniętej i nadmiernie wysuszonej skóry dłoni, narażonych na podrażnienia spowodowane zimnem i wiatrem. Zawiera witaminę E, prowitaminę B5, alantoinę, keratynę, które odżywiają i natłuszczają skórę rak, zapobiegając jej pękaniu. Krem poprawia również wygląd paznokci. Zmniejsza skłonność do ich rozdwajania się i łamania.
Cena: ok. 8,50 zł. (op./100ml)WINTER CARE – POMADKA OCHRONNA DO UST - skutecznie zabezpiecza usta przed zimnem, zawiera filtr UV i witaminę E. Pomadka chroni barierę lipidową naskórka ust, zabezpieczając je przed wysychaniem i pierzchnięciem, które następują w kontakcie z mroźnym powietrzem.
Cena: ok. 5,50 zł. (op./3,5g)Preparaty z serii WINTER CARE firmy FLOSLEK są dostępne w aptekach i wybranych drogeriach na terenie całego kraju.

Komentarze (3)

ewa (2019-03-16 15:52:46)
cera naczynkowa
ja mam krem do cery naczynkowej, bardzo dobrze chroni przed mrozem
zonia (2010-02-27 14:58:12)
polecam:o)
Używam kremu do cery naczynkowej i pomadki ochronnej, świetnie się sprawdziły zwłaszcza w te mrozy jakie były tej zimy:)
nutria35 (2010-01-18 21:33:13)
Winter Care -polecam
Używam kremu ochronnego i pomadki z tej serii i jestem nimi zachwycona :) Doskonała ochrona. Z takimi kosmetykami żaden mróz nie straszny :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar