2009-12-08

MOTOKOBIETA

Kalendarz MAB Bikes Calendar 2010

- Każdy z 12 miesięcy w roku posiada swój odrębny, indywidualny charakter i klimat – mówi Adam Fedorowicz, autor zdjęć „Bikes Calendar 2010”. – Podobnie każda kobieta posiada inne, niezwykle barwne oraz nasycone kolorami wnętrze i urodę. Robiąc sesję do kalendarza MAB spędziłem wiele godzin na szukaniu odpowiednich modelek oraz nieprzeciętnych miejsc i motocykli, które współgrałyby z osobowością kobiet, które ostatecznie wybrałem. Nie chodziło mi o znalezienie klasycznych piękności, lecz niezwykłych charakterów, które harmonizowałyby z charakterem konkretnego motocykla z Mike’s American Bikes. Każdy chopper ma duszę, tak samo jak każdy człowiek. Dla chłopaków z MAB życie mężczyzny jest dualne, składa się z dwóch jednocześnie najważniejszych i najpiękniejszych pasji, z dwóch żywiołów – kobiet i motocykli, symbolów męskiej wolności oraz rządzy życia.

Poszczególne zdjęcia, stworzone na poczet kolejnych miesięcy kalendarza Mike’s American Bikes, są zupełnie różne od pozostałych. Różnią się tonacją i nasyceniem poszczególnych barw, światłem, aranżacją, oraz – co najważniejsze - osobowością kobiet oraz „podległych” im motocykli, dostępnych w salonie MAB. „Bikes Calendar 2010” nie jest zwykłym kalendarzem, jest towarem ekskluzywnym, a nawet bezcennym. Nie jest też on przeznaczony jedynie dla pasjonatów jednośladów, lecz dla estetów, miłośników piękna i uroków ludzkiego życia, a przede wszystkim - sztuki.

- Każda z fotografii jest właśnie odrębnym dziełem sztuki - twierdzi Michael „Mike” Andersen, współwłaściciel Mike’s American Bikes i pomysłodawca kalendarza - wydobywającym zarówno to ukryte, co widoczne piękno każdego „mojego” Harleya i „dosiadającej” go modelki.

Na zdjęciach „Bikes Calendar 2010” znajdują się m.in.:
- styczeń – Natalia i Wide Glide CVO
- marzec – Michell i West Cost Chopper CFL
- czerwiec – Magda i Road Glide CVO
- sierpień – Anita i Softail Deuce CVO
- październik – Ewa i Softail Night Train
- listopad – Gosia i Pan Head

„MAB Bikes Calendar 2010” dostępny jest w: Allegro.pl ,Ebay.pl, Ebay.com, Centrum Handlowe Galaxy Szczecin (stoisko), Berlin - Galeria Handlowa.

www.mikesamericanbikes.com

CENA 1 egz.: 69 zł brutto.
Wszystkie motocykle z kalendarza dostępne są w salonie MAB.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar