2009-11-25

Dodatki

Na jesienne chłody Big Star

W jesienno –zimowej kolekcji Big Star projektanci zaproponowali szeroki wybór dzianinowych czapek szalików, rękawic i innych ciekawych akcesoriów, dodających indywidualnego charakteru klasycznej, jeansowej , jesiennej sylwetce. Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej dominuje elegancka monochromatyczna kolorystyka, świetnie komponująca się z całością kolekcji. Na jej tle modele z przysłowiowym „pieprzem ” -kolekcja melanżowa i zabawne rękawiczki z palcami w innym kolorze. Dla tych,którzy sentymentem darzą góralski folklor- kolekcja dzianin wzorzystych, przypominających ręczne robótki gaździny. Ciepłe a na dodatek bardzo funkcjonalne. Czapki, getry i rękawiczki w narciarskie wzory.T e ostatnie w wersji z jednym palcem to modele bardzo na czasie. Idealnie wpisują się w folklorystyczny nurt tak często uwypuklany przez projektantów.

W kolekcji nie zabrakło również dzianinowych odkryć i przebojów sezonu. Powracający po latach komin, czyli forma wełnianej tuby może zastąpić kaptur, czapkę i szalik w tym samym momencie. Pamiętaj komin to hot detal sezonu. Rękawiczki -długie do łokcia, z grubymi splotami na ściągaczu, w wersji z palcami i bez palców , dają równie wiele swobody w zakładaniu . Możesz nosić je klasycznie, zakładać jedne na drugie, komponować w rożne zestawy. Dlaczego nie spróbować finezyjnie ułożyć wokół szyi, by zastąpiły klasyczną formę szalika?

Szukasz drobnego akcentu zmieniającego Twój wygląd? Może pomysł na prezenty świąteczne ? Modele akcesoriów Big Star z kolekcji jesień –zima sprawią dużo ciepła i radości Tobie i Twoim bliskim.Ceny :

1.Komin 79,90 zl
2.Szalik z gwiazdkami – 39,90
3.Czarny i szary szalik- 39,90
4.Szara czapka z motywem warkocza - 29,90
5. Rękawiczki niebieskie, dlugie, tylko na kciuk – 29,90
6. Rękawiczki w paski czarne oraz rękawiczki szare z niebieskimi palcami 24,90
7. Rękawiczki z jednym palcem w gwiazdki – 24,90
8 .Nakladki na rękawiczki w gwiazdki 24,90

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar