2009-10-29

TECHNOLOGIA

Coś dla Ciebie na jesienne wieczory

Cyberarena36i6.pl to wirtualna platforma otwarta dla wszystkich ludzi, którzy szukają ciekawej alternatywy wśród jesiennych rozrywek. Możesz na niej zagrać w najbardziej popularne gry komputerowe. Lubisz się ścigać? Myślisz, że jesteś dobrym strategiem? A może chcesz się poczuć jak Ronaldo i zdobyć upragnione mistrzostwo piłkarskie? Możliwości jest wiele. A Ty nie musisz być specem od grania, bo Cyberarena36i6.pl to platforma dla wszystkich, niezależnie od wieku czy płci.

Wybiegnijmy trochę w przyszłość. Trochę już grasz i szukasz osób, które stworzą z Tobą wirtualny team. Cyberarena36i6.pl daję Ci tę możliwość. Tak było w przypadku zespołu Universal Soldiers – pięciu dziewczyn pochodzących z różnych rejonów Polski, które poznały się przez Internet, a kilka miesięcy później zdobyły piąte miejsce na mistrzostwach Polski w „strzelankę” Counter-Strike. Profil Universal Soldiers można znaleźć na portalu facebook.com.

Dodatkowo, możesz wziąć udział w licznych konkursach z cennymi nagrodami i wygrać trochę gotówki, nowy telefon komórkowy, doładowanie, sprzęt komputerowy firmy Logitech, koszulki, gry komputerowe.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar