Diky

2009-10-29

Perfumy

AVON nawiązuje współpracę z Fergie

Utalentowana piosenkarka, autorka tekstów, projektantka mody i aktorka podjęła współpracę nad stworzeniem zapachu, który odzwierciedla jej unikalny charakter i urok.

„Bardzo się cieszę ze współpracy z Avon nad moim pierwszym zapachem.” mówi Fergie. „Zawsze szukam nowych dróg, aby wyrazić siebie, a zapach to idealne medium, aby podzielić się moją oryginalnością i pewnością siebie, zarówno z moim fankami, jak i Klientkami Avon. Naprawdę jestem bardzo szczęśliwa, że będę współpracować z firmą, która ma tak wspaniałą reputację w zakresie pomagania kobietom."

„Jesteśmy bardzo podekscytowani partnerstwem z Fergie i jesteśmy przekonani, że odbije się ono szerokim echem wśród naszych Konsultantek i Klientek, jako że Fergie jest ikoną mody i stylu, a także śmiałą i wielce utalentowaną kobietą." mówi Jeri Finard, wiceprezes i prezes globalnej marki w Avon Products, Inc. „Fergie jest silną, pewną siebie, wyjątkową kobietą, która pozostaje wierna sobie i swoim przekonaniom. Stanowi inspirację dla innych kobiet przekazując im tę optymistyczną wiadomość, że każdy może spełniać marzenia – to także główne przesłanie marki Avon."

Fergie pojawi się po raz pierwszy jako twarz Avon w dniu 27.10.2009 w Nowym Jorku podczas dorocznej gali Fundacji Avon na rzecz kobiet , gdzie wystąpi z koncertem w ramach działalności dobroczynnej Avon. Podczas gali uhonorowane zostaną osoby, które mają swój wkład w zmienianie życia kobiet na lepsze.

Fergie będzie ściśle zaangażowana w proces stworzenia samego zapachu, ale także jego opakowania, nazwy i kampanii promocyjnej. Jego światowa premiera odbędzie się w sierpniu 2010 roku, w USA a pod koniec roku będą dostępne również w Polsce.

Fergie jest najnowszym partnerem Avon w projekcie pracy nad prestiżowymi zapachami w portfolio firmy. Wśród pozostałych partnerów znajdują się globalna ambasadorka marki Avon - Reese Witherspoon, Patrick Dempsey, Courteney Cox, U by Ungaro, Eon Productions for Bond Girl 007, Derek Jeter oraz Christian Lacroix.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar