2009-10-02

PLOTKI

Robbie Williams nie ożeni się

Dziewczyna Robbie`go Williamsa - Ayda Field nie zgadza się wyjść za niego za mąż. Plotki donoszą, że Robbie bardzo chce ożenić się ze swoją dziewczyną, jednak ona jest zbyt przerażona, by podjąć taką decyzję, gdyż widziała rozwody swojej mamy.

”Ayda kocha Rabbiego całym swoim sercem i zrobiłaby dla niego wszystko, wszystko oprócz wyjścia za niego za mąż. Temat małżeństwa wypłynął już w pierwszych miesiącach ich znajomości, ale to duże zaskoczenie dla Robbie`go, który widocznie zrozumiał, że w końcu spotkał tą jedyną. Bardzo chciałby się z nią ożenić. To sprawiłoby, że jego życie stałoby się spełnione w czasach szaleństwa, które do tej pory go otaczało. Jednak Ayda widziała dwa rozwody swojej mamy i jest w pełni świadoma bólu, jaki się wtedy odczuwa. Ona nie chce podążać tą samą ścieżką”.

Mimo, że Ayda odmówiła wyjścia za Robbie`go za mąż, para planuje w najbliższej przyszłości dzieci. „Ayda planuje zostać w domu, być mamą, zajmować się gotowaniem, sprzątaniem i dbaniem o Roba. Chcą mieć dwójkę lub trójkę dzieci i mają nawet wybrane imiona”.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar