2009-09-30

Perfumy

Stwórzmy perfumerie internetową

Perfumeria internetowa Fiorente ma być odpowiedzią na nie tylko na potrzeby internautów, ale też ich wyobrażenie o jak najlepszej jakości i standardach obsługi w internecie.

Dlatego też otwarcie sklepu poprzedzone jest akcją "Perfumeria internetowa Twoich marzeń", dzięki której internauci mogą wypowiedzieć się na temat tego, jak ich zdaniem powinien wyglądać i funkcjonować idealny sklep internetowy z perfumami.

Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy podać swoje dane (imię i adres e-mail) na stronie www.perfumeriamarzen.pl i wypełnić ankietę, w której można wskazać istotne dla siebie kwestie przy zakupach perfum przez internet.

Wyniki ankiety i opinie przesyłane przez internautów posłużą do stworzenia perfumerii internetowej na miarę marzeń internautów i w jak największym stopniu odpowiadającej ich potrzebom.

Dodatkowo, działania mające na celu zebranie opinii internautów w ramach akcji "Perfumeria internetowa Twoich marzeń", prowadzone będą poprzez serwisy mikroblogowe Blip.pl i Flaker.pl.

Sama perfumeria, zostanie uruchomiona w listopadzie b.r.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar