2009-09-22

PLOTKI

Nicole Richie chce wyjść za mąż

Nicole Richie, która już ma 20-miesięczną córeczkę Harlow i synka Sparrowa, który niedawno przyszedł na świat, chce w końcu wyjść za ojca swoich dzieci muzyka zespołu Good Charlotte. Nicole bardzo przeżyła śmierć swojego byłego narzeczonego DJ AM i teraz już jest pewna, że chce się na zawsze związać ze swoim partnerem.

"Nicole nigdy nie śpieszyła się, by wyjść za mąż. Ona, Joel i ich mała rodzinka są tak szczęśliwi, że Nicole nigdy nie czuła potrzeby zmiany tego stanu. Jednak kiedy Adam zmarł, Nicole oszalała. Zdała sobie sprawę, że życie jest takie kruche i krótkie. Ona nie che niczego żałować i chce zostać żoną Joela".

DJ AM został znaleziony w swoim apartamencie w Nowym Jorku, po widocznym przedawkowaniu narkotyków. Nicole i DJ zaręczyli się w 2005 r. jednak rok później rozstali się, pozostając jednak w przyjaźni. Nicole oczywiście wzięła udział w ceremonii pogrzebowej.

"Nicole zawsze chciała mieć wielkie wesele z tysiącem ludzi, jednak odkąd Adam odszedł, Nicole zmieniła swoje podejście i teraz chce mieć tylko przyjaciół i rodzinę".

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar