2007-06-24

PLOTKI

Spice Girls wracają

Prawda, prawda...
Plotki o powrocie dziewczyn okazały się prawdą! Ostatnio Spicetki wyjawiły szczegóły dotyczące ich singla. Wiadomo już, że na swój wielki comeback dziewczyny wybrały piosenkę napisaną w 1999 roku, tuż po odejściu z zespołu Geri Halliwell. Jest to podobno popowy, chwytliwy kawałek o wdzięcznej nazwie „Woman”.

Lekka modyfikacja...
W ciągu ośmiu lat od powstania tego numeru wiele się zmieniło w życiu dziewczyn. Mel C skupiła się na rozwijaniu solowej kariery, zaś pozostałe dziewczyny założyły w tym czasie rodziny. Dlatego też wspólnie stwierdziły, że piosenkę trzeba trochę podrasować. W tym celu Geri i Emma udały się do jednego z twórców pierwotnej wersji „Woman”, aby obmyślić, w jaki sposób podkręcić nieco singiel. Podobno tekst już został zmieniony, tak, aby odzwierciedlał przemianę Spicetek w ciągu minionych lat. Dograna została też partia wokalna Geri, która nie brała udziału w pierwszym nagraniu tego kawałka.

Ciekawe... czekamy na wielki comeback...

Komentarze (1)

ELKLADIYqzYwuKLPPC (2012-01-18 17:09:03)
ZtyZSquhqF
IVX2i1 , [url=http://hmiviavyghki.com/]hmiviavyghki[/url], [link=http://hpjuqwowkpwe.com/]hpjuqwowkpwe[/link], http://vskzeopnlxnq.com/
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar