2009-06-30

Perfumy

Perfumy najtańsze w internecie

Luksus kosztuje, więc na markowe produkty klienci są skłonni przeznaczyć duże kwoty. Znane drogerie dobrze o tym wiedzą, dlatego nie spieszą się z obniżaniem cen znanych perfum. Decydując się na kilkusetzłotowy zakup, klienci na ogół nie zamierzają odwiedzać wszystkich sklepów w mieście w poszukiwaniu oszczędności rzędu kilku złotych. Ale jeśli można zaoszczędzić nawet… 50%?

Lacoste Inspiration w drogerii za 280 złotych, w sieci za 126 złotych
To nie jest jednorazowa promocja. Takie oferty można znaleźć na co dzień w sklepach internetowych. Różnice w cenach są znaczne, sięgają średnio 50%. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób kupuje perfumy w sieci. Z danych porównywarki Kupujemy.pl (www.kupujemy.pl) wynika, że np. za wodę perfumowaną Lacoste Inspiration (75 ml) w znanej sieci perfumerii zapłacimy 280 zł, podczas gdy w internecie możemy ją znaleźć już za 126 zł!

Z czego wynikają tak znaczące różnice w cenach? „W przypadku takich kategorii produktów, jak elektronika użytkowa, konkurencja na rynku jest bardzo duża, zatem ceny są niższe, a ich rozpiętość znacznie mniejsza. Z produktami luksusowymi, takimi jak perfumy, jest inaczej: tradycyjne sklepy wciąż utrzymują wysokie marże. Dlatego o wiele korzystniej jest kupować perfumy w internecie” - mówi Arkadiusz Dydo z Kupujemy.pl.

Letnie perfumy kupuj bez obaw i w dobrej cenie
Wraz z nadejściem lata wymieniamy nie tylko garderobę, ale także perfumy. Producenci dostosowują swoją ofertę do zmieniających się gustów i wprowadzają na rynek serie letnie. Warto sprawdzić ich propozycje i znaleźć zapach na lato – najlepiej w jak najniższej cenie. Planując zakupy w sieci warto skorzystać z internetowej porównywarki cen. Arkadiusz Dydo przypomina o kilku podstawowych zasadach:

- Nie wybierajmy najtańszej oferty. Niska cena to nie wszystko, istotne są jeszcze koszty i czas wysyłki, opcje dotyczące płatności, wreszcie dostępność towaru.
- Zwróćmy szczególną uwagę na opinie o sklepie wystawione przez dotychczasowych klientów. To jest najlepsza rekomendacja. Czasem warto zapłacić nieco więcej, ale mieć pewność, że sklep jest wiarygodny i profesjonalnie zrealizuje zamówienie.
- Przed dokonaniem transakcji sugerujemy, aby nawiązać kontakt ze sprzedawcą. Głuchy telefon lub brak odpowiedzi na e-maile powinny wzbudzić nasze podejrzenia.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar