2009-06-28

PLOTKI

Michelle Pfeiffer jako kobieta kot

Aktorka Michelle Pfeiffer chętnie ponownie wcieliłaby się w rolę Kobiety Kota. 51-letnia aktorka, która w 1992 r. przekazała na cele charytatywne swój kostium Catwoman z filmu „Powrót Batmana” z wielką chęcią znowu znalazłaby się w roli kobiety kota.

”O tak, to byłaby świetna zabawa. Świetnie się bawiłam i spędziłam świetnie czas.” Jednak Michelle Pfeiffer przyznaje, że obecnie producenci Batmana mogą nie chcieć jej w roli kobiety kota, gdyż wolą postawić na nową aktorkę. „Myślę, że oni chcą nowej twarzy do tej roli i ja to w pełni rozumiem. Ja mogłabym tam być po prostu jako konsultantka. Dałabym pewne rady przyszłej kobiecie kot. Ja sama wymyśliłam sposób rozpaczania w tym filmie.”

Jednak aktorka wie, że nie zostanie wybrana ponownie do tej roli. Natomiast takie aktorki jak: Angelina Jolie i Rachel Weisz mają taką możliwość. Spytano Michelle, która z tych aktorek jest jej faworytką, jednak aktorka odmówiła, gdyż uważa, że obie dziewczyny byłyby świetne w tej roli.

Rola Michelle Pfeiffer jako kobieta kot była niezapomniana, choć kolejne aktorki wcielające się w tę postać też były doskonałe. Ciekawe czy przyszła kobieta kot spełni nasze oczekiwania, a poprzeczka stoi bardzo wysoko.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar