2009-06-10

TECHNOLOGIA

Agnieszka Chylińska i Simy w Warszawie

Przez cały premierowy weekend w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia otwarte było miasteczko simowe. Wszyscy odwiedzający mogli zagrać w trzecią odsłonę The Sims, sfotografować się na tle specjalnie przygotowanej ścianki z wirtualnymi bohaterami, zrobić sobie tatuaż, pograć w grę Twister oraz wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami.

Punktem kulminacyjnym premierowej prezentacji The Sims 3 było wystąpienie Agnieszki Chylińskiej, która spotkała się z fanami gry w simowym miasteczku w sobotę o godzinie 16:00. Polska gwiazda jest wielką fanką całej serii już od 10 lat. Najnowszą, trzecią część miała okazję przetestować jako pierwsza w Polsce. Agnieszka podjechała samochodem pod wejście główne do centrum handlowego, gdzie czekał na nią tłum fanów serii The Sims. Agnieszka, na specjalnie przygotowanej scenie, opowiedziała o swojej przygodzie z grą, zaprezentowała trzecią odsłonę wirtualnej symulacji życia oraz przedstawiła efekty swojej dotychczasowej, kilkutygodniowej zabawy z The Sims 3. Wszyscy, którzy mieli przy sobie egzemplarz gry, dostali autograf wokalistki.

Seria The Sims to wirtualna symulacja życia, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Trzecia część serii pozwala na tworzenie postaci z bardzo dużą precyzją i nadawanie im wielu cech charakteru. Interakcje między Simami są rozbudowane jak nigdy dotąd. Dodatkowo gra daje możliwość tworzenia własnych filmów na silniku gry i udostępniania ich innym w sieci. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery PC, MAC oraz na telefony komórkowe. W języku angielskim wszyscy mogą zagrać w nią na urządzeniach iPhone i iPod Touch.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar