2009-06-03

Diety

Suplement diety Alphol

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego kobiety zamieszkujące rejon Morza Śródziemnego tak długo zachowują młodość? Główną przyczyną jest dieta i sposób odżywiania. Spożywa się tam przede wszystkim dużo nieprzetworzonych owoców i warzyw, które są niezwykle bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Kwasy te są obecne także w rybach, takich jak łosoś i tuńczyk, a także w oliwie, która niemal całkowicie zastąpiła tam zwykły olej.

Ciężko jednak zmienić nawyki żywieniowe nabyte przez lata. Możemy zatem skorzystać z preparatów, które zostały stworzone specjalnie dla osób nie mających czasu bądź ochoty na zmianę przyzwyczajeń, ale chciałyby jednocześnie i zdrowo, i pięknie wyglądać. Jednym z takich suplementów diety jest Alphol omega plus, produkt firmy Tymofarm. Jego formuła opracowana została zgodnie z założeniami diety śródziemnomorskiej.

Jednym z głównych składników Alpholu są wspominane już wcześniej niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, czyli NNKT. Ich działanie dostrzeżemy najłatwiej na
skórze – będzie ona jędrniejsza, bardziej odżywiona i nawilżona. Kwasy te zredukują także zbędny tłuszczyk i znacznie zmniejszą cellulit. Ponadto, zablokują uwalnianie się wolnych rodników, i oddalą ryzyko takich przypadłości jak miażdżyca czy zawał. Utrzymają cholesterol na właściwym poziomie.

Alphol zawiera również witaminę E, która zapobiega powstawaniu wolnych rodników w czasie oksydacji kwasów tłuszczowych. Oprócz obrony przed rodnikami działa także doskonale na naczynia krwionośne, wzmacnia mięśnie i serce, chroni przed miażdżycą. Wspiera także skórę, wygładzając zmarszczki.
Niezastąpione działanie witaminy C znane jest od dawna. Jako składnik Alpholu nie tylko regeneruje i nawilża skórę, ale wpływa także na poprawę pracy mózgu. Działa również antydepresyjnie utrzymując doskonały humor, który nabywamy w miarę stosowania preparatu.

Jeśli w diecie obecna jest witamina C, warto dołączyć do niej witaminę H, czyli biotynę. Jest ona odpowiedzialna za wchłanianie witaminy C, a także za zdrowy wygląd skóry i paznokci.
Ważnym składnikiem Alpholu omega plus jest także selen. Walczy on z reumatyzmem, wspomaga serce i likwiduje związki rakotwórcze. Przede wszystkim jednak jest zabójczy dla wolnych rodników i dzięki temu znacznie spowalnia procesy starzenia.

Miesięczna kuracja Alpholem kosztuje ok. 36 zł, a w opakowaniu znajduje się 60 kapsułek.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar