Diky

2009-05-23

Pielęgnacja ciała

Kosmetyki na słońce firmy Zepter

Promienie słoneczne mogą być źródłem przyjemności i zdrowia. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Korzystnie wpływają na samopoczucie i aktywność fizyczną człowieka. Istnieją także teorie mówiące, że pod wpływem słońca zwiększa się odporność organizmu przez pobudzanie układu immunologicznego skóry. Ponad to wyglądamy korzystnie gdy nasza twarz nabiera zdrowych muśniętych słońcem rumieńców.

Należy pamiętać, że słońce może wywoływać również wiele objawów niepożądanych, groźnych dla organizmu. Dlatego, przebywając na słońcu należy zapewnić skórze właściwą ochronę. Moda na opalanie spowodowała wzrost ilości przypadków związanych z niepożądanymi efektami działania promieni słonecznych. Zaczęto poświęcać więcej uwagi zmianom skórnym wynikającym z ekspozycji skóry na słońce.Niekorzystne działanie słońca

Dermatolodzy od dawna przestrzegają przed negatywnymi skutkami opalania (przedwczesne starzenie się skóry, wzrost zagrożenia rozwoju stanów przedrakowych i nowotworów skóry). Pojawiły się informacje o reakcjach fototoksycznych i fotoalergicznych, powstających w trakcie stosowania niektórych leków i kosmetyków. Pomimo tego, stale wzrasta liczba osób, u których słońce wywołało nieodwracalne zmiany na skórze. Propozycją na tegoroczne wakacje i ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB podczas kąpieli słonecznych jest linia specjalistycznych kosmetyków na słońce firmy Zepter.Krem silnie chroniący do twarzy i ciała, z filtrem 30 to wysoka, długo utrzymująca się ochrona UVA/UVB, doskonała dla całej rodziny. Filtry fizyczne i mineralne dodano do odżywiającego skórę skwalenu. Rewitalizujące właściwości witaminy A, C i E zmieszano z przeciwutleniającym wyciągiem z szarotki oraz nawilżającymi, odżywczymi właściwościami kokosa i monoi. Poza właściwościami ochronnymi, preparat jednocześnie przyśpiesza opalanie. Dostępne są również: krem przeciwzmarszczkowy na słońce, balsam wyszczuplający z kofeiną i karnityną, sztyft do twarzy i ust z filtrem SPF 35/25 oraz krem regenerujący i uelastyczniający skórę po opalaniu z witaminą B5, C i E.

Cena: ok.95 PLN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar