Diky

2009-05-11

DEKORACJA WNĘTRZ

Meble kuchenne FM Gawin

W ubiegłym roku jedna z najlepiej sprzedających się kuchni produkowanych przez FM Gawin – Londyn, otrzymała dwa prestiżowe wyróżnienia - tytuł Produkt Roku 2008 w konkursie organizowanym przez czasopismo Meble Plus oraz nagrodę w konkursie „Diament Meblarstwa” portalu meble.pl. Te zaszczytne wyróżnienia są potwierdzeniem doskonałego wykonania, nowoczesnej estetyki i funkcjonalności kuchni Londyn FM Gawin. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony klientów, jeszcze w tym roku oferta mebli Londyn zostanie powiększona o nowe dekory.

Trendy na rynku mebli kuchennych zmieniają się z sezonu na sezon. Kuchnia coraz częściej przyjmuje w mieszkaniu funkcję reprezentacyjną – staje się przestrzenią otwartą, połączoną z salonem, przez to doskonale widoczną. W związku z tym wygląd mebli kuchennych coraz bardziej odchodzi od tradycyjnych kształtów, kierując się w stronę nowoczesnych prostych brył połączonych z wszelkimi udogodnieniami technicznymi takimi jak elektryczne systemy otwierania szafek czy systemy bezuchwytowe stosowane w szufladach. Dużą popularnością cieszą się także meble lakierowane na wysoki połysk, wyposażone w zabudowany sprzęt AGD.

Szeroki wybór kuchni oferowany przez Fabrykę Mebli Gawin pozwoli każdemu znaleźć meble z odpowiedniego materiału, w dogodnym rozkładzie i kolorystyce komponującej się z aranżacją wnętrza. - W ostatnim czasie odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania meblami kuchennymi wykonanymi z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk i naturalnej okleiny, przy jednoczesnym spadku sprzedaży mebli drewnianych – mówi Mariusz Gawin, współwłaściciel FM Gawin.

Podwyższenie standardu w kuchniach łączy się m.in. ze stosowaniem nowych materiałów dekoracyjnych. Coraz częściej wykorzystywany jest marmur oraz naturalne forniry łączone z lakierowanymi frontami. Dodatkowo, fronty te często ozdabiane są geometrycznymi lub florystycznymi wzorami, które podnoszą ich estetykę. Zmieniają się również tendencje kolorystyczne w meblach do kuchni. Proste formy i delikatne linie szafek w tym sezonie powinny zostać uwypuklone mocnym, odważnym kontrastem – najlepiej czerni i bieli. Mocna czerwień i głęboki fiolet połączone z białymi elementami także będą na czasie. Zestawianie dwóch wyraźnych kolorów nigdy nie wychodzi z mody, a dodatkowo idealnie podkreśla charakter pomieszczenia i nadaje mu ładu.

W ofercie mebli kuchennych Fabryki Mebli Gawin, oprócz kuchni Londyn, dużą popularnością cieszą się także meble Zebrano i Capri. Kuchnia Zebrano w kolorystyce ciepłego brązu z aluminiowymi uchwytami oraz meble Capri z frontami MDF imitującymi drewno dębowe to nowoczesne rozwiązania, które pozwolą uporządkować przestrzeń kuchenną i wprowadzą do niej nowoczesny posmak.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar