2009-05-06

Desery

Dzień Matki z Chocolissimo

Chocolissimo już od 2004 roku przygotowuje prezenty z różnych okazji dla swoich Klientów. Obejmują one zarówno czekoladowe telegramy, jak również wyjątkowe pralinki w oryginalnych opakowaniach. Chocolissimo proponuje z okazji Dnia Matki trzy zestawy czekoladek:

Champagne Truffles

Wielki klasyk czekoladowego kunsztu. Niezwykła okazja – niezwykłe czekoladki. Owalne, ozdobione pudełko zawiera 15 ręcznie robionych trufli, o łącznej wadze netto min. 160g.

Czekoladowy Telegram

Wiadomość wysłana czekoladowym telegramem zawsze będzie bardziej atrakcyjna niż zwykły telefon lub list. Z okazji Dnia Mamy można ułożyć tekst zawierający od kilku do 60 znaków. Każda litera wykonana jest z najwyższej jakości czekolady.

La Guinette wyśnione wiśnie

Wiśnie proponowane przez Chocolissimo to wiśnie odmiany morello. Zostały zanurzone w wyśmienitym Armagnacu, potem oblane czekoladą uzyskaną z czystego masła kakaowego. Wiśnie nie zawierają pestek, co oznacza że można się nimi cieszyć bez zastanowienia. Idealny prezent dla każdej Mamy.

MM Brown właściciel marek Chocolissimo oraz Chocotelegram jest jednym z najważniejszych dystrybutorów luksusowych słodyczy, które pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z całego świata. Rynkowy sukces firma zawdzięcza doskonałej współpracy z klientami korporacyjnymi oraz sprzedaży internetowej, która dotychczas nie była kojarzona ze detaliczną sprzedażą słodyczy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar