Diky

2009-04-19

DEKORACJA WNĘTRZ

Kolekcja Land marki Dekoria

Zarówno abstrakcyjne kombinacje prowadzenia linii, jak i proste figury geometryczne, wprowadzają do wnętrz powiew oryginalności i świeżości. Aby osiągnąć taki efekt, nie musimy aranżować całego mieszkania od nowa, wystarczą odpowiednio dobrane dodatki, takie jak proponowane przez markę Dekoria.pl akcesoria z kolekcji Land.

Modne obecnie minimalistyczne wnętrza rządzą się regułą „im mniej, tym lepiej”. W awangardowych aranżacjach nacisk kładzie się również na prostotę i przestrzeń. Nie ma tu miejsca na kicz i natłok zbędnych przedmiotów. Jednak bez charakterystycznych, wyrazistych detali, pomieszczenia tak urządzone są zimne i bez wyrazu. Dla osób, które najlepiej czują się w mieszkaniach nowoczesnych, jednak chciałyby im dodać trochę ciepła i charakteru, idealnym rozwiązaniem są geometryczne dodatki dekoracyjne z kolekcji Land.

Niezbędne uzupełnienie
Geometria nigdy nie wyszła z mody. Od zawsze fascynuje swoją prostotą i systematycznością. Prostokąty, koła i łuki, w regularnym, powtarzającym się ułożeniu, idealnie komponują się z prostymi, jednobarwnymi i jednolitymi powierzchniami. Połączone z podstawowymi kolorami, takimi jak biel, czerń i czerwień, wyglądają niezwykle efektownie, nie zakłócając przy tym harmonii nowoczesnych wnętrz. Na takim wzornictwie oparta została najnowsza propozycja marki Dekoria.pl - kolekcja tekstyliów domowych Land.Kolekcję Land tworzy dwanaście gładkich, miękkich i połyskujących tkanin żakardowych w interesującej kolorystyce. Opierając się głównie na kształcie kwadratu i fali oraz intensywnych kolorach takich jak zieleń, biel, czerń i bordo, stanowią one idealny kontrast i wypełnienie dla chłodnej, modernistycznej aranżacji wnętrza.

Coś dla oka
Wzornictwo kolekcji Land przypomina swoją formą, królującą w latach `50 i `60 XX wieku, sztukę op-art. To współczesny kierunek, który bazując na uproszczonych kształtach i barwach, wykorzystywany jest w grafice, modzie oraz malarstwie. Zabawa linią, geometria i zdecydowane połączenia kolorystyczne oddziałują na oko, tworząc wrażenie głębi oraz ruchu. Ten przyciągający wzrok i prezentujący się niezwykle oryginalnie efekt na pewno nie umknie uwadze naszych gości. Jasna kanapa połączona z dodatkami w intensywnych kolorach skupia na sobie uwagę, podobnie jak okno „ubrane” w zasłony z regularnym falistym wzorem.Z drugiej strony prostota geometrycznych form kolekcji Land wprowadza do pomieszczenia przestrzenny ład. Koła, linie i kwadraty mogą być łączone w dowolny sposób. Razem tworzą zaskakujące efekty, a przy tym nie naruszają porządku prostej, modernistycznej aranżacji. Uzyskamy wrażenie, że wszystko jest na swoim miejscu i zostało niezwykle precyzyjnie ze sobą dobrane. Dzięki takim zabiegom wnętrze nabiera nowego - indywidualnego i innowacyjnego – charakteru.

Powiew świeżości
Soczyste i lśniące kolory są bardziej wyraźne od pudrowych i przygaszonych odcieni. Otaczając się nimi, stworzymy z naszego mieszkania tryskające energią miejsce, w którym będziemy przebywać z radością. Wykorzystanie miękkich, intensywnie zielonych lub czerwonych poszewek na poduszki czy turkusowych rolet, odświeży nasze mieszkanie nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu.

Tekstylia domowe z kolekcji Land marki Dekoria.pl poprzez proste, geometryczne wzornictwo i ciekawą kolorystykę dają nam możliwość tworzenia nowych, zaskakujących efektów aranżacyjnych w naszych domach. W zależności od stylu pomieszczenia mogą być silnym dominującym akcentem lub delikatnym dodatkiem. Wpisując się w aktualne trendy aranżacyjne sprawią, że nasze mieszkanie zawsze będzie na topie.


Pełna oferta marki Dekoria.pl znajduje się na stronie sklepu internetowego.Dekoria – Land
Skład tkaniny: 100% poliester
Szerokość tkaniny: 140 cm
Cena tkaniny: 54,90 zł/mb (powyżej 5 mb), 59,90 zł/mb (1-5 mb)
Poszewka Kinga: 45 x 45 cm, cena 24,90 zł
Poszewka Kinga: 60 x 40 cm, cena 31,90 zł
Zasłona na szelkach: 130 x 260 cm, cena 169,90 zł
Zasłona na kółkach: 130 x 260 cm, cena 179,90 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar