2009-04-07

Perfumy

Sienna Miller & BOSS

Niezwykła aura, jaką aktorka roztacza wokół siebie, jej niezależny charakter oraz indywidualny styl czynią z niej idealną ambasadorkę BOSS Orange. Dlatego jej wybór na twarz pierwszego zapachu marki był oczywisty.„Ogromnie cieszymy się, że to właśnie Sienna Miller firmuje swoją twarzą zapach BOSS Orange, ponieważ jest ona uosobieniem ducha naszej marki. Sienna emanuje nowoczesną kobiecością, którą wyraża na swój własny, indywidualny sposób. To niepokorna dusza – energiczna, spontaniczna i pełna pasji. Nie wstydzi się okazywać swoich uczuć, co idealnie współgra z charakterem naszego nowego zapachu” – twierdzi Thomas Burkhardt, dyrektor ds. marketingu globalnego w HUGO BOSS Fragrances.

W ramach kampanii BOSS Orange Sienna Miller pojawi się w reklamach prasowych oraz telewizyjnych. Pogodny film reklamujący zapach idealnie oddaje żywiołową naturę aktorki. Sekwencja zbliżeń prezentuje różne odsłony jej osobowości i przedstawia ją w naturalnym świetle – jako optymistyczną, zabawną i beztroską kobietę.

„Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z BOSS Orange” – mówi sama aktorka. „Zapach jest przepiękny – piżmowy, ciepły i seksowny. Reklama utrzymana jest w lekkim tonie. Atmosfera jest swobodna, pełna energii, ruchu i śmiechu – w takich warunkach czuję się jak ryba w wodzie!”

Sienna Miller zagrała niedawno w filmie Johna Maybury’ego The Edge of Love obok Keiry Knightly, Matthew Rhysa i Cilliana Murphy’ego. Film wszedł na ekrany w czerwcu 2008 roku i przyniósł jej nominację do nagrody British Independent Film Award za najlepszą rolę drugoplanową. Inne filmy, z których ją pamiętamy, to Przekładaniec Matthew Vaughna (2004) – jej kinowy debiut, w którym wystąpiła u boku Daniela Craiga; Alfie (2004), gdzie zagrała w gwiazdorskiej obsadzie, obok Jude’a Lawa, Susan Sarandon, Marisy Tomei oraz Jane Krakowski, zbierając doskonałe recenzje; czy Casanova w reżyserii Lassego Halstroma z 2005 roku, w którym partnerował jej Heath Ledger.

Wkrótce potem Sienna udowodniła, że jest nie tylko utalentowaną aktorką filmową. Debiutowała na deskach londyńskiego Wyndhams Theatre, w wystawianej przez Young Vic sztuce Williama Szekspira Jak wam się podoba (jako Celia). Victoria Seagul z dziennika The Times napisała o niej: „Subtelny komizm w wykonaniu Sienny Miller to wisienka na torcie inscenizacji Jak wam się podoba w reżyserii Davida Lana”.

W 2006 roku spekulowano na temat jej możliwej nominacji do Oscara za rolę muzy Andy’ego Warhola, Edie Sedgwick, w Factory Girl w reżyserii George’a Hickenloopera, gdzie zagrała obok Guya Pearce’a i Haydena Christensena. Za swoją rolę w Interview (2007), którą zaproponował jej reżyser i partner filmowy Steve Buscemi, otrzymała nominację do nagrody dla najlepszej aktorki podczas 2008 Independent Spirit Awards oraz London Critics Circle Film Awards. W tym samym roku została również nominowana do nagrody Orange BAFTA Rising Star Award.

Komentarze (1)

masakta (2009-04-07 11:01:25)
?
czy to jest ta bondówa?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar