2009-04-05

Profilaktyka

Pielęgnuj skórę latem... od wewnątrz

Odpowiednia dieta, wystarczająco długi sen, ruch na świeżym powietrzu, unikanie szkodliwych czynników zewnętrznych, jak dym papierosowy, klimatyzacja, promieniowanie ultrafioletowe, sprzyjają naszemu zdrowiu i na dłużej pozwalają zachować młody wygląd. Jednak upływu czasu nie można na zawsze zatrzymać. Za utratę elastyczności skóry w dużej mierze odpowiedzialny jest rozpad kolagenu - głównego jej budulca. W skórze pod wpływem działania światła i czynników środowiskowych w wytwarzają się wolne rodniki, w których neutralizowaniu pomaga luteina.

Dlatego z myślą o wszystkich paniach, które ukończyły 30. rok życia i nie są w stanie walczyć z negatywnymi skutkami cywilizacji wpływającymi na ich wygląd, zaczęły pojawiać się nowoczesne doustne preparaty (nutrikosmetyki), których zadaniem jest pielęgnacja skóry od wewnątrz. Jednym z nich, charakteryzującym się wyjątkową formułą, jest SATINEA. Włączając do codziennej diety kapsułki SATINEA zmniejszymy negatywny wpływ wszystkich czynników pogarszających nasz wygląd i wspomożemy walkę z przedwczesnym starzeniem się skóry. SATINEA zawiera naturalną luteinę pochłaniającą szkodliwe promieniowanie UV, kolagen, który jest niezbędny dla odbudowy i regeneracji skóry oraz witaminy C, E, biotynę i cynk. Ich połączone działanie pielęgnuje skórę, poprawia jej strukturę i chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska oraz efektami fotostarzenia. Zażywając trzy kapsułki SATINEA na ok. godzinę przed snem, wzmacniamy, wygładzamy, odżywiamy i uelastyczniamy skórę, zmniejszamy zmarszczki, poprawiamy rysy i owal twarzy.

SATINEA to nowoczesny nutrikosmetyk dla wymagających kobiet, które nie chcą poddać się tak łatwo presji czasu. Przecież każda z nas zasługuje na to, żeby długo cieszyć się urodą i młodym wyglądem! Zwłaszcza latem.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar