Konkursy/

2009-03-28

Diety

Slim coffee - pobudza i odchudza!

Kawa rozpuszczalna Slim Coffee firmy VitaDirect dodaje energii i odejmuje kilogramy. Dobrze znany już naszym konsumentom suplement diety wspomagający odchudzanie. Zamień zwykłą kawę na niebieską Slim Coffee i schudnij bez wysiłku.ODKRYCIE ROKU 2008 dla SLIM COFFEE

Wyróżnienie preparatu „Slim Coffee” Laurem Klienta 2008 w kategorii ODKRYCIE ROKU to dowód, że Polki doceniły innowacyjność i kreatywność w sektorze suplementów diety wspomagających odchudzanie.

Slim Coffee to unikalne połączenie rozpuszczalnego błonnika pokarmowego – inuliny, ekstraktów roślinnych wspomagających odchudzanie oraz przyśpieszającego metabolizm chromu. Składniki Slim Coffee zestawione ze sobą w odpowiednich proporcjach wspomagają funkcjonowanie przewodu pokarmowego i pozwalają bezpiecznie zredukować masę ciała.

Slim coffee to wysokobłonnikowy napój instant wspomagający odchudzanie (~16% błonnika w tym 11% inuliny). Polecany także jako napój wspomagający funkcjonowanie układu pokarmowego. Otrzymywany jest z korzenia genetycznie nie modyfikowanej cykorii, która jest naturalnym źródłem rozpuszczalnego błonnika pokarmowego.

- reguluje procesy przemiany materii
- usprawnia działanie przewodu pokarmowego
- wspomaga redukcję masy ciała

Przeważającą część frakcji błonnika w Slim Coffee stanowi Inulina o obniżonej wartości energetycznej i wysokiej wartości odżywczej. Korzystnie wpływa na rozwój pożądanej flory bakteryjnej jelit.
Inulina:

- wspomaga perystaltykę jelit
- reguluje rytm wypróżnień
- chroni przed zaparciami
- wywołuje uczucie sytości
- wspiera rozwój korzystnej flory jelitowej
- poprawia gospodarkę lipidową organizmuZalecana dawka Slim Coffee to 3 filiżanki dziennie. Nie zaleca się przekraczania dawki 5 filiżanek dziennie.

Sugerowana cena detaliczna opakowania 180 g to 32 zł

Produkt dostępny a aptekach na terenie całego kraju.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar