2009-03-15

Desery

Praliny Chocolissimo

EggChocolaterie to zestaw min. 20 czekoladowych jaj, co drugie o innym smaku. Wszystkie jajka są ciekawie przyozdobione w stylu wielkanocnym. Z kolei zestaw Easter Pack Grande zawiera aż 36 różnych pralinek (ok. 430g), które z pewnością przyprawią o zawrót głowy każdego miłośnika ekskluzywnej czekolady.

Dla wielbicieli klasycznych opakowań Chocolissimo powstały dwa kolejne zestawy. EggExplosion zawiera 15 czekoladowych jaj o łącznej wadze 180g – zaskakują swoją różnorodnością. EggBar to z kolei propozycja zawierająca drewnianą szkatułkę, którą można rozłożyć w efektowny stolik, zawiera min. 16 ręcznie robionych czekoladowych jajek o wadze 190g.Dla miłośników dużych czekolad Chocolissimo może zaproponować EggExtreme - gigantyczną wielkanocną taflę czekolady o wadze 400g oraz VenusEaster – jajeczne pudełko z kokardą, zawierające 11 przepysznych czekoladowych jajek.Oczywiście nic lepiej nie jest w stanie wyrazić naszej życzliwości z okazji świąt niż własne życzenia. Dlatego w Chocolissimo zawsze dostępny jest Czekoladowy Telegram, w którym można zamówić życzenia złożone z maksymalnie 60 czekoladek w kształcie liter.

MM Brown właściciel marek Chocolissimo oraz Chocotelegram jest jednym z najważniejszych dystrybutorów luksusowych słodyczy, które pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z całego świata. Rynkowy sukces firma zawdzięcza doskonałej współpracy z klientami korporacyjnymi oraz sprzedaży internetowej, która dotychczas nie była kojarzona ze detaliczną sprzedażą słodyczy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar