Diky

2007-03-29

SEKS

SEKS TO MŁODOŚĆ

Seks to temat rzeka. Kiedyś był tematem tabu, ale obecnie związki, w których rozmawia się o seksie są jednymi z najbardziej szczęśliwych związków. Co się okazuje. Kobiety znacznie częściej rozmawiają o seksie niż mężczyźni, dzielą sie z najlepszymi przyjaciółkami doznaniami, rozmawiają o problemach, a także wszelkich atrakcjach jakie daje seks. Mężczyźni zapewne też o tym mówią, choć wydaje mi się, że świadomość, iż seks jest tematem przede wszystkim poruszanym przez płeć brzydką, jest zwykłym stereotypem, jednak nie bardzo mogę zweryfikować moją opinię, gdyż mężczyźni rzadko, a raczej nigdy się do takich rzeczy nie przyznają i nie odpowiadają na podobne pytanie, choć to bardzo ciekawe zjawisko.

Niezastąpiona korzyść...
Wiele razy już pisałyśmy o zaletach uprawiania seksu. Nigdy nie wymienimy ich chyba do końca, gdyz co chwilę odkrywamy coś nowego, widzimy, że seks daje nam kolejną rzecz, że życie znowu jest piekniejsze dzięki temu, że się kochamy. Seks wydłuża życie...Hormon długowieczności DHEA najwyższy poziom w organiźmie osiąga, gdy mamy nieco ponad 20 lat. Proces ten opóźniamy, gdy regularnie uprawiamy seks. W czasie orgazmu ilość DHEA znacznie wzrasta.

Nad czym się więc zastanawiać? Chcemy żyć dłużej, nie wystarczy sama dieta, ćwiczenia fizyczne, spacery, unikanie stresu, spokojne życie...seks...to właśnie seks gwarantuje nam długie życie, a co najważniejsze, nie tylko długie, ale jak przyjemne życie...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar