11 700 głosów czytelniczek zdecydowało o wynikach pierwszego w polskiej edycji Glamour konkursu Kobieta Roku. Redakcja nominowała do tytułu kobiety w sześciu kategoriach: Aktorka, Kreatywna w biznesie, Debiut czyli wejście w stylu Glamour, Showbiznes, Gwiazda zagraniczna, Kobieta Glamour.

„Dziękuję czytelniczkom Glamour za wybranie mnie Kobietą Roku 2006. To miłe, choć nie wiem, w czym jestem najlepsza. Bo ani nie skaczę jak Małysz, ani nie ścigam się z wiatrem jak Kubica.” – stwierdziła zwyciężczyni, Joanna Brodzik.

„Gdy dowiedziałam się, że zdobyłam tytuł Kobieta Roku Glamour w kategorii debiut, byłam w szoku, bo nigdy w życiu niczego nie wygrałam i myślałam, że tak już będzie do końca życia.” – powiedziała kolejna laureatka, Aleksandra Kwaśniewska.

Kinga Rusin oznajmiła: "Show-biznes, kategoria, w której zwyciężyłam, to do niedawna zupełnie nieznana mi dziedzina aktywności zawodowej.”

„Mam nadzieję, że niedługo będę mogła przyjechać do Polski i osobiście poznać czytelniczki Glamour. Bardzo, bardzo wam dziękuję.” – to słowa Kylie Minogue.

Małgorzata Kożuchowska wyznała: „Jest mi bardzo miło, że zostałam wybrana Kobietą Glamour w kategorii aktorka, choć przyznaję, że jestem też trochę zaskoczona. Słowo glamour kojarzy mi się z prestiżem, luksusem, światowym życiem, a przecież bohaterki, z którymi kojarzą mnie widzowie, odbiegają zdecydowanie stylem życia od glamour.”

„Kategoria biznes w przypadku kogoś takiego jak ja, mającego problemy z odróżnieniem brutto od netto, nie jest chyba właściwa...” – z właściwą sobie autoironią orzekła Kayah.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar