2009-01-14

Dodatki

Walentynkowy czas – TIME TREND

Prezentu, o którym od dawna marzyła ukochana osoba, ale z różnych przyczyn ciągle go sobie odmawiała. Wtedy na pewno zrozumie to, jak czule się o niej myśli. Kilka wyjątkowych propozycji dla wybrednych oferują salony sieci Time Trend. Dla pań serduszka i diamenty…dla panów może jednak bez serc, za to równie elegancko i też w promocyjnych cenach.

Zegarek marki Morgan, cena 299 zł.

Morgan, to marka zegarków, która wywodzi się z Paryża. Jak przystało na taki rodowód jej przesłanie nawiązuje do kobiecej zmysłowości, pasji no i przede wszystkim do samej miłości…. Taki prezent mówi sam za siebie. Elegancka czerń, błyszczące diamenciki i uroczy motyw serca sprawiają, że jest idealnym wyrazem miłości. Każda kobieta marzy o takim prezencie otrzymanym w wyjątkowy dzień 14 lutego od swojego ukochanego mężczyzny.Zegarek - diament marki Morgan, cena 299 zł.

Już Marlin Monroe śpiewała, że kobiety kochają diamenty… Tutaj motyw tego szlachetnego kamienia przewija się wielokrotnie i zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych miłośniczek biżuterii. Diament występuje na tarczy zegarka oraz w postaci ściętego na kształtu szkła. Ten eteryczny, zmysłowy, subtelny zegarek sam w sobie mówi „kocham cię”. Dostępny w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym.

Zegarek - marki Nautica, cena 890 zł

Dla panów wyjątkową propozycją jest model marki Nautica NST 100.

Drewno wykorzystane w obudowie koperty nadaje mu idealny i oryginalny design nawiązujący do żeglarskiej inspiracji. - Wykorzystanie drewnianych elementów nawiązuje do materiałów, z których budowano stare klasyczne łodzie - mówi Jarosław Guzek, Brand Manager Nautica w Polsce. Duża koperta nawiązuje do najnowszych trendów obowiązujących w modzie męskiej. Idealny dla eleganckich mężczyzn, którzy cenią sobie sportowe inspiracje.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar