Diky

2007-03-11

SEKS

NAGOŚĆ WYZWALA

Pokazuj ciało śmiało! Nic nie działa na mężczyznę bardziej podniecająco niż kobieta, która nie wstydzi się swojej nagości. Bądź pewna siebie, uwierz w siebie i swoje ciało, a twój partner znowu pokocha cię niezwykle namiętną miłością, a w łóżku na pewno nie będziecie się nudzić.

Powiedz coś pikantnego...
"Nie słuchaj banałów typu: "Porządne dziewczyny tak nie mówią!" - radzi Tracey Cox, specjalistka od związków i seksu. "Jeśli w łóżku jesteś zazwyczaj słodka i niewinna, to szepcząc swojemu partnerowi sprośne słówka, gwałtownie go pobudzisz. Nie musisz koniecznie używać niecenzuralnych wyrazów. Możesz opisać, co on w danej chwili robi i co ty wtedy odczuwasz" - podpowiada Tracey Cox. To co nas ogranicza to stereotypy. Wiele z nas czerpie mniejszą przyjemność z seksu, bo chcemy być poprawne. Boimy się, że wyjdziemy na nieprzyzwoite. Jeśli podobnie jest z tobą, to jesteś nieprzyzwoita, bo w ogóle uprawiasz seks! Zaakceptuj fakt, że jak każdy lubisz się kochać i naucz się czerpać z tego przyjemność. Pikantna rozmowa może polepszyć seks nie tylko dlatego, że jest podniecająca sama w sobie, ale też dlatego, że poprawia komunikację pomiędzy tobą i twoim partnerem.

Kontroluj...
To mężczyźni są inicjatorami zbliżeń, tak już zostali stworzeni przez matkę naturę. Odgrywają tę rolę również w sypialni, bo myślą, że tego się od nich oczekuje. Najczęstsze narzekania, jakie słyszę od mężczyzn na temat kobiet, to: "Ona leży na plecach i nic nie robi". Wątpię, by znalazł się choć jeden taki, którego nie kręciłoby, że jego partnerka pociąga pod kołdrą za wszystkie sznurki. To nie jest tak trudne jak się wydaje, a sprawi przyjemność zarówno tobie jak i twojemu partnerowi i na pewno was zbliży.

Nie ma ideału...
Oglądając w czasopismach zdjęcia perfekcyjnych fotomodelek, czytelniczki traktują je za bardzo osobiście. Prawda jest taka, że ten "idealny" wizerunek nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W życiu realnym na mężczyzn działają zupełnie inne rzeczy. Tutaj przede wszystkim liczy się chemia, osobowość, zapach, dotyk, barwa głosu . Obraz człowieka może działać na papierze, ale przecież nie ma żadnej gwarancji, że taka osoba będzie idealnym partnerem. Może te kobiety są skrywaną fantazją mnóstwa mężczyzn, ale to przecież tylko fantazja. I nic więcej.

Kształty rubensowskie...
Kto powiedział, że tylko rozmiar 36 wygląda dobrze w seksownej bieliźnie? Dla dziewczyn o pełniejszych kształtach idealny jest gorsetowy top i pończochy, które prezentują się naprawdę sexy. Wygładzą każdą nierówność i przemienią cię w boginię miłosnej alkowy. Faceci szaleją za kobietami, które uwielbiają siebie i swoje ciało, a seksowna bielizna jest dowodem na to, że jesteś małym diabełkiem i lubisz przygody.

Dowiedz się czego nie lubi...
Już sam fakt, że jesteś z nim w pokoju sam na sam, naga, działa na niego podniecająco" - mówi Cox. Mężczyźni narzekają na trzy rzeczy, ale żadna z nich nie ma nic wspólnego z twoim wyglądem. "Najbardziej destrukcyjnie działa na nich sytuacja, gdy kobieta sprawia wrażenie, jakby seks nie przynosił jej przyjemności" - mówi Cox. Radzi też, by zwrócić uwagę na sposób, w jaki dotykamy partnera. "Kobiety lubią łagodny dotyk, podczas gdy mężczyznom odpowiada silniejszy i bardziej zdecydowany. Wielu z nich przyznaje, że partnerki dotykają ich tak delikatnie, że jest to dla nich frustrujące" - twierdzi Cox. Ostatnia rzecz, jakiej oni nie lubią w sypialni, to... gdy nie godzisz się na seks oralny. Podczas tego rodzaju pieszczot doznają najsilniejszego orgazmu, dlatego odmowę przyjmują jako odrzucenie. Poeksperymentuj, aż znajdziesz taką pozycję do miłości francuskiej, która odpowiada wam obojgu.

Pokochaj swoją nagość...
Oglądając zdjęcia rozebranych kobiet, inne kobiety od razu zwracają uwagę na ich niedoskonałości, bacznie badają poziom cellulitu. Natomiast tym, co przyciąga wzrok mężczyzn, jest przede wszystkim nagość. Strach przed pokazaniem się bez ubrania działa ograniczająco. Postaraj się koniecznie przezwyciężyć to uczucie. Także mężczyźni mają spędzające im sen z powiek obawy: rozmiar penisa, wystający brzuch, zakola na czole. Jesteśmy jednak razem nie po to, by wytykać sobie wady, ale by cieszyć się nimi. I dotyczy to obu stron.

Nie tylko spontaniczność...
W sypialni często jesteście spontaniczni i idziecie na żywioł. Klasyczna sytuacja? Rzucacie się na łóżko i jak szaleni zdzieracie z siebie ubranie. Możliwy jest jednak i inny scenariusz. Przygotuj wszystko wcześniej. Włóż seksowną bieliznę, schłodź szampana, przyciemnij światło, przygotuj prezerwatywy i jakieś seksgadżety, których nigdy nie używaliście. Możesz pójść jeszcze dalej i uprzedzić go, co będziecie robili. Powiedz mu, czego chcesz, a przekonasz się, jak przyjemnie jest razem pofantazjować i zaplanować wieczorne wydarzenia tak, by spełnić swoje pragnienia. Ludzie, którzy w łóżku zdają się wyłącznie na spontaniczność, często mają problem z rozmawianiem o seksie, ponieważ zwyczajnie się tego wstydzą. Bądź przygotowana na to, że jeśli zamierzasz pokazać swojemu partnerowi, czego oczekujesz, to wasza pierwsza lekcja będzie bardziej instruktażem niż ekscytującym zbliżeniem. Ale dzięki temu on będzie wiedział od tej pory, co ma robić. Po kilku takich starannie przygotowanych lekcjach zapomnisz, że musiałaś go czegokolwiek uczyć.

Powiedzcie sobie co uwielbiacie...
Doceń, że on jest z tobą otwarty i szczery aż do bólu. Skąd ma wiedzieć, czy to, co działało na poprzednią partnerkę, będzie działać też na ciebie. Skoro rozmawiamy o tym, co lubimy jeść i jakie filmy najchętniej oglądamy, to dlaczego mielibyśmy pomijać kwestie seksu? Potraktuj to jako wyróżnienie, a nie obrazę, gdy on mówi, co go najbardziej podnieca. To oznaka zaufania.

Powiedz wprost i zdecydowanie...
Nawet przez chwilę nie obawiaj się, że on uzna cię za nieprzyzwoitą panienkę, jeśli zasugerujesz mu wypróbowanie nowej, odważnej pozycji. Zapamiętaj, że na mężczyzn najbardziej działa świadomość tego, że cię podniecają. Oni uwielbiają sprawiać ci przyjemność podczas seksu. Dlatego zdradź mu swoje pragnienia. A skorzystacie na tym oboje. Jeśli po prostu zdradzisz mu, jaką pozycję najbardziej lubisz, w jego głowie mogą pojawić się obrazy, których nie chciałabyś wywołać, np. jak robiłaś to z twoim poprzednim chłopakiem. To może być dla niego zbyt trudne do przeskoczenia. Wymyśl więc małe, niewinne kłamstewko. Moja przyjaciółka próbowała tego ze swoim chłopakiem i podobno było super.

Może niektóre rzeczy wydają się trudne, ale ile mogą sprawić przyjemności. Jeżeli umiemy rozmawiać o życiu codziennym, porozmawiajmy też o seksie, mówmy o pragnienach, pokazujmy sobie czego pragniemy, a życie stanie się bardziej pikantne.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar