2007-03-03

Nowinki

NASZ MODNY FACET

Teraz najmodniejsze są kurtki w "brudnych" kolorach, czyli czerń, oliwka, kość słoniowa, beż oraz wszystkie odcienie szarości. Popularne stały się militarne wstawki jak pagony, klamry czy naszywki. Trudno także znaleźć kurtkę bez kołnierza, który można postawić, ponieważ one robią największą furorę.

Na głowę najlepiej założyć czapkę typu "patrolówka" lub "uszatka". Bardzo często będzie można zauważyć mężczyzn przyozdobionych w futrzane elementy na kapturach, kołnierzach czy mankietach. Projektanci nawiązują do XIX-wiecznych polowań, uważają, że każdy z mężczyzn ma w sobie duszę wojownika i należy ją wyrazić.

Spodnie - na pewno odeszły w niepamięć spodnie typu "dzwony", po raz kolejny modne są fasony posiadające proste, przytarte i dziurawe nogawki, bez zaszewek i mankietów. Marynarki powróciły do mody sprzed kilkudziesięciu lat, czyli wcięte pachy, lekko wydłużone, często z rozcięciem z tyłu (uwaga dla Panów: pamiętaj, aby w marynarce nigdy nie zapinać ostatniego guzika).

Totalnie zostały wyparte kamizelki, garnitury trzyczęściowe nadają się dla panów z większym brzuchem, wiadomo, iż kamizelka wyszczupla. Koszule najlepiej w prążki. Do błyszczącego garnituru stonowana koszula i odwrotnie. Starajmy się dobrze dobierać kolory, gdy nie wiesz jaką koszulę ubrać, załóż białą ona zawsze pasuje.

Buty do garnituru powinny w tym sezonie lśnić, natomiast obuwie codzienne wybierajmy zamszowe (brązowe lub czarne).

Strój codzienny to przede wszystkim koszulki typu polo, swetry i bluzy w poziome paski, które optycznie poszerzają. Unikać należy gładkich bluz bez nadruków. Modne kolory to brąz, zieleń, błękit.

Przewróćmy szafy naszym modnym facetom!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar