Diky

2008-11-07

SEKS

Namiętny seks z Unimil

Każdy dzień może być wyjątkowy, ale Światowy Dzień Gry Wstępnej to dopiero okazja do... szaleństwa i odkrywania nowych doznań. 9 listopada, bo o tym dniu mowa, może stać się dniem spełniania Waszych marzeń seksualnych... Aby tak się stało, powinniśmy się do tego wyjątkowo przygotować. Co można zrobić...

Po pierwsze:

Nastrój... romantyczne miejsce, w odosobnieniu i ciszy. Odpowiednie światło zapewnią świece, delikatne odczucia przyniesie jedwabna pościel bądź zmysłowe Spa w łazience, a rozsypane płatki róż dodadzą smaku Waszym igraszkom.

Po drugie:

Zapach... Perfumy słodkie, ostre czy też orientalne, wszystko dopasowane do indywidualnych upodobań. Wspólna kąpiel z wonnymi olejkami, delikatna piana i zapachowe świeczki w łazience sprawią, że Wasz zmysł powonienia oszaleje z rozkoszy.

Po trzecie:

Afrodyzjaki... zaostrzają apetyt nie tylko na jedzenie, ale i na seks. Owoce, nie tylko morza, ale także banany, melony, brzoskwinie pobudzają seksualne rządze. Przyprawy dodają pikanterii w łóżku… bazylia, kolendra, lubczyk. Oczywiście nie można zapomnieć o lampce wina bądź szampana. Pamiętajmy jednak, że większa jego ilość może ostudzić zapędy, a wręcz spowodować zupełną niemoc seksualną.

Po czwarte:

Strefy erogenne... musimy nauczyć się ciała naszych kochanków. U kobiety jak i u mężczyzny znajdują się one w innych miejscach. Kobiece ciało to tak naprawdę jedna, wielka strefa erogenna. To nie tylko piersi i narządy płciowe, ale i szyja, twarz, dłonie, biodra i brzuch, nogi oraz stopy. U Mężczyzn sprawa wygląda trochę trudniej. Jednak mylne jest myślenie, że facet nie potrzebuje pieszczot, gdy kobieta zacznie lizać, gryźć i muskać jego uszy, kark, klatkę piersiową oraz pośladki będzie wniebowzięty.


Po piąte:

Zabawki erotyczne... jest ich coraz więcej, a rozmowa o nich coraz śmielsza. Gadżety takie jak żele intymne, czy nakładki wibracyjne, które możecie znaleźć w ofercie Unimil, urozmaicą grę wstępną i sprawią, że szybko o niej nie zapomnicie. Pamiętajcie również o właściwym zabezpieczeniu, kiedy już dojdzie do finału skorzystajcie z prezerwatyw Unimil, jest z czego wybierać...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar