2008-09-13

MOTOKOBIETA

Pierwszy w Polsce – SPA CAR

Jest to przygotowywany na miarę gwiazd samochód oparty na bazie klasycznego VW T5 przedłużonego o prawie 1,7 m, w którym luksusowa przestrzeń pasażerska to niemal 5 m .

To prawie siedmiometrowe auto składane było w aż 4 krajach na indywidualne zamówienie z gwarancją producenta, że podobne auto nie ukaże się na rynku przez najbliższy rok. Oryginalność pomysłów dostarczonych przez gwiazdy i znane osobistości pozwala twierdzić, że to jedyny taki pojazd w Europie, a nawet na świecie.

W przestrzeni pasażerskiej dominują dwa ogromne fotele – łóżka, barek oraz kilkuosobowa kanapa – pokryte skórą i alcantarą. Fotele cechują się niespotykanym dotąd komfortem – posiadają możliwość programowania masaży, wibracji, regulacji temperatury i wielu możliwości rozkładania, aż do pozycji leżącej.

Przy fotelach znajdziemy dotykowy ekran sterowania całym sprzętem audio i video, łączności bezprzewodowej z komputerem, podłączenia zestawu głośnomówiącego telefonu komórkowego, łączy do wszelkiego rodzaju urządzeń jak na przykład konsola do gier. System CAR Audio zastosowany w samochodzie zapewnia najwyższą jakość odsłuchu, którą doceniają gwiazdy estrady.

Siedząc w luksusowych fotelach na 32 calowym ekranie LCD możemy oglądać ulubione filmy DVD, obserwować, co dzieje się w kamerze za samochodem albo traktować go jako wyświetlacz komputera.

Przy fotelach w zasięgu naszych rąk znajduje się bar alkoholowy włącznie z lodówką i schładzaczami butelek oraz specjalnymi stojakami i podstawkami na kieliszki.
Luksus podróży także dla osób towarzyszących zapewnia wyłożona skórą kanapa pasażerska, w której również umieszczony jest sejf. Cały samochód jest bardzo dokładnie wygłuszony i wytłumiony, co ułatwia rozmowę i zapewnia prywatność rozmów. Część pasażerska jest wyposażona w wielostrefową klimatyzację.

Patrząc na samochód z zewnątrz wzrok możemy zawiesić na ekskluzywnych aluminiowych felgach, bocznym oświetleniu przeznaczonym dla limuzyn, rozsuwanych drzwiach bocznych, dzięki którym możemy swobodnie wsiadać i wysiadać z samochodu.

Bezpieczeństwa pilnują kuloodporne szyby, a wspomagają rozświetlające przestrzeń reflektory ksenonowe i światła diodowe. Prywatność zabezpieczają przyciemniane szyby, zasłony oraz oddzielenie części pasażerskiej od przestrzeni szofera.

Kontakt z szoferem lub ochroną zapewnia nam interkom lub rozsuwana przegroda. W tylnej części bagażowej znajdziemy oprócz strefy bagażowej również wieszak na fraki produkcji Armaniego.

Jeszcze przed premierą limuzyna zabezpieczała przejazdy gwiazd na tegorocznym festiwalu w Sopocie. Jeździły już nią m. in: Patrycja Markowska i Lady Pank.
Gdy chcielibyśmy wypożyczyć tego rodzaju samochód chociażby do luksusowego transferu na lotnisko lub przejazd do hotelu SPA zapłacimy ok. 1000 EUR za dzień pracy, w który mamy wliczone: obsługę profesjonalnego szofera pełniącego również rolę ochroniarza, paliwo, parkingi, a także cały barek luksusowego alkoholu.

Szofer gwiazd – Adam Cieciura jest jednym z nielicznych tak doświadczonych w Polsce.

Prezentacja samochodu dla dziennikarzy i publiczności odbędzie się podczas I Ogólnopolskich Targów SPA & Wellness (nie tylko dla biznesu) w Hali EXPO w Łodzi w dniu 13 września 2008 o godz. 12.00 na stoisku firmy COMFORTUM – oferującej pobyty w najbardziej luksusowych hotelach SPA, Wellness w Polsce i Europie.

Serdecznie zapraszamy na premierę.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar