Diky

2021-04-01

Twarz

Szczypta magii, moc synergii!

Równowaga między pradawnymi recepturami i najnowocześniejszą technologią. Harmonia esencji natury i specjalistycznych badań. Magiczne połączenie tego, co najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze w użyciu. Świat tajemniczych mikstur, które spełniają obietnicę cofnięcia czasu. Samarité to inny wymiar pielęgnacji, po którym naszym przewodnikiem jest mgr farmacji Wioletta Kaniewska.

 

 
      
 
Pytamy eksperta czym różni się serum i eliksir Samarité, obydwa produkty należą do serii bezolejowej, ale ich przeznaczenie jest trochę inne.
 
Samarité Divine Elixir to klucz do odrodzenia skóry – produkt tak niesamowity w działaniu, że nazwano go boskim. Idealnie zaspokaja problemy spragnionej skóry, bez względu na jej wiek i rodzaj. Jak wyjaśnia mgr Kaniewska: "Eliksir to kosmetyk porządkujący funkcjonowanie skóry, który powinien być stosowany przed każdą pielęgnacją. Działa mikrozłuszczająco i aktywizująco, więc doskonale sprawdzi się w przypadku cery szarej, zmęczonej i pozbawionej blasku. U osób z cerą problematyczną będzie wykazywał działanie przeciwzapalne, natomiast w przypadku przebarwień pomoże w ich rozjaśnieniu i wyrównaniu kolorytu skóry". Divine Elixir nie tylko działa sam w sobie, ale także pozytywnie wpływa na skuteczność kosmetyków stosowanych po nim. A perfekcyjny pielęgnacyjny duet stanowi z Divine Secret Serum. Synergia ich działania jest wręcz nieprawdopodobna!
 
Samarité Divine Secret Serum dla kontroli wieku skóry to kosmetyk tak niewiarygodny w działaniu, że nazwano go bezcennym. Choć ten największe sekret Samarité poznał tylko jego twórca, nasz ekspert zdradzi kilka jego tajemnic. A warto wiedzieć, że – jak wyjaśnia Kaniewska: "Serum to najbardziej zaawansowany technologicznie produkt w portfolio marki. Ten super skoncentrowany kosmetyk, głównie o działaniu anti-aging i odbudowującym, zawiera aż 61 składników aktywnych, 9 peptydów, które działają pobudzająco na kolagen i elastynę, mocną roślinną witaminę C wzmacniającą naczynia krwionośne i rozjaśniającą przebarwienia oraz filtraty zbożowe przyspieszające procesy naprawcze skóry. Ponadto 3 różne kwasy hialuronowe wykazują działanie nawilżające i wygładzające". To kosmetyk, który w pielęgnacji skóry wymagającej lub dojrzałej może byś stosowany codziennie, natomiast u osób ze skórą młodą może stanowić 28-dniową kurację wykonywaną kilka razy w roku.
 
Samarité Divine Eliksir
Cena: 150 ml/149,99 zł
 
Samarité Divine Secret Serum
Cena: 30 ml/299,99 zł
 
Więcej na: www.samarite.eu

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar