Diky

2021-01-12

KSIĄŻKA

Samantha Young "Twoja wina"

 Premiera 27 stycznia 2021

 

 
 
Od przyjaciół do kochanków, od kochanków do śmiertelnych wrogów – Samantha Young porywa wielowarstwową, hipnotyzującą powieścią o miłości, która pali za sobą wszystkie mosty.
 
 
Jane Doe tuła się po rodzinach zastępczych, rozpaczliwie szukając odrobiny ciepła. Gdy poznaje Lornę i jej przystojnego brata Jamiego, ma wrażenie, że wygrała los na loterii. Wreszcie czuje, że ma dom.
 
Jest tylko jeden warunek, Lorna postawiła sprawę bardzo jasno: Jane nie wolno zakocha się w Jamiem.
 
Problem w tym, że to już się stało. A ich uczucie pochłonie wszystko.
 
Lata później, po tym, jak ich świat legł w gruzach, Jamie jest gotów wyrówna rachunki z każdym, kto w niezwykłym i magicznym, a jednocześnie mrocznym i pełnym przemocy Hollywood skrzywdził jego samego i jego rodzinę. Lista jest długa, a na samym jej szczycie znajduje się Jane.
 
I nawet dawne, ale wciąż żywe uczucie nie skłoni go, by okazał jej litość.
 
Samantha Young – szkocka autorka bestsellerowych powieści erotycznych i romansów. Była nominowana do Goodreads Choice Award w 2012 r. dla najlepszego autora i do nagrody Best Romance w 2014 r. Często trafia na listy bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Twoja wina to kolejny tom cyklu Play On, w którym ukazały się też Wszystko przed nami i Z dala od świateł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar