Diky

2021-01-11

Pielęgnacja ciała

PERFECTA MILK THERAPY mleczka do ciała i pod prysznic

Perfecta Milk Therapy to linia delikatnych mleczek do ciała i mleczek pod prysznic, bazująca na trendzie „back to basics”, czyli na podstawowych składnikach pochodzących z natury, a mających dobroczynny, odżywczy, regenerujący i nawilżający wpływ na skórę, takich jak olej z oliwek, olej z migdałów, olej kokosowy. Wyjątkowe, jedwabiste konsystencje kosmetyków pozytywnie oddziałują na skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką w dotyku. Mleczka do ciała przeznaczone są do pielęgnacji skóry normalnej, suchej i bardzo suchej. Mleczka pod prysznic otulają skórę aksamitną pianą i doskonale ją oczyszczają. Linię tworzą trzy duety o przyjemnych zapachach: słodkich migdałów, drogocennych oliwek i egzotycznego kokosa.MLECZKA DO CIAŁA
 
 
PERFECTA, Milk Therapy
OLIWKOWE mleczko do ciała
 
Cena: 14,99 zł; Poj. 350 ml
GŁĘBOKIE ODŻYWIENIE I NATYCHMIASTOWE NAWILŻENIE SKÓRY SUCHEJ I BARDZO SUCHEJ.
 
Aksamitne, bogate mleczko do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Redukuje szorstkość i uczucie ściągnięcia oraz przywraca komfort. Otula skórę delikatnym płaszczem ochronnym, który utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia oraz dogłębnie odżywia skórę. Dodatkowo doskonale zmiękcza i wygładza naskórek.
 
• OLEJ Z OLIWEK
• MIÓD
• PROTEINY MLECZNE
 
 
 

PERFECTA, Milk Therapy
KOKOSOWE mleczko do ciała
 
Cena: 14,99 zł; Poj. 350 ml
NATYCHMIASTOWE, GŁĘBOKIE NAWILŻENIE I WYGŁADZENIE SKÓRY NORMALNEJ I SUCHEJ.
 
Delikatne, ultralekkie mleczko do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, przywraca komfort i redukuje uczucie suchości. Dodatkowo zwiększa jędrność i elastyczność oraz sprawia, że skóra staje się idealnie gładka i miękka w dotyku.
 
• OLEJ KOKOSOWY
• KWAS HIALURONOWY
• PROTEINY MLECZNE
 
 
 
 
 
 
 
PERFECTA, Milk Therapy
MIGDAŁOWE mleczko do ciała
 
Cena: 14,99 zł; Poj. 350 ml
INTENSYWNA REGENERACJA I GŁĘBOKIE NAWILŻENIE SKÓRY NORMALNEJ I SUCHEJ.
 
Jedwabiste mleczko do ciała do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Posiada wyjątkowe właściwości regenerujące i odżywiające skórę. Niweluje uczucie ściągnięcia i przywraca komfort szorstkiej skórze. Sprawia, że staje się bardziej sprężysta oraz idealnie głada i miękka w dotyku. Dodatkowo zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie.
 
• OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW
• WITAMINY E, C, F
• PROTEINY MLECZNE
 
MLECZKA POD PRYSZNIC
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar